Najavljen 23. Memorijalni turnir Stevan Vilotić Ćele

Uto, 30.08.2016 - 18:23 -- dejan.vukovic

Subotica će ponovo biti domaćin Memorijalnog turnira "Stevan Vilotić - Ćele" koji se ove godine orgnazuje po 23 put. Turnir se održava od 1. do 5. septembra uz učešće 6 reprezentacija, Francuska, SAD, Izrael, Ukrajina, Mađarska i Srbija.

Srbija i Izrael uverljivi prvog dana turnira

Pet, 05.09.2014 - 01:41 -- dejan.vukovic

Srbija – Francuska 2:0 (1:0)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 300. Sudija: Ilija Brdar, pomoćnici: Milan Šutulović, Ilija Lovre. Strelci: 1:0 Šaponjić u 28. minutu, 2:0 Šaponjić u 57. minutu,

Srbija: Milinković Savić, Stojanović, Bogosavac (90. Brajović), Stevanović, Babić, Radonjić, Lukić, Pantić (90. Desančić), Živković (83. Čudić), Šaponjić, Gajić.

Francuska: Eskales, Fulgini, Senzemba, Tusan, Dialo, Nčam, Korne (72. Ribelin)  Kilik (76. Blin), Dembele, Mupi (67. Rodrigez), Honorat.

Subotica domaćin 21. turnira Ćele Vilotić

Čet, 28.08.2014 - 13:40 -- dejan.vukovic

Subotica će biti domaćin 21. Memorijalnog turnira Stevan Ćele Vilotić, koji je danas najavljen u Medija centru u Gradskoj kući. Turnir se održava od 04.-09. septembra uz učešće 6 reprezentacija: Ukrajine, Mađarske, Izraela, Francuske, Belgije i domaćina Srbije. Turnir je u organizaciji Fudbalskog Saveza Srbije uz suorganizaciju Grada Subotice. Raduje podatak da će u reprezentaciji Srbije biti i jedan fudbaler iz Subotice, reč je o Nikoli Banjcu igraču FK Spartak koji je dobio poziv novog selektora Ivana Tomića da bude član nacionalne selekcije.

Belgija pobednik 20. turnira Ćele Vilotić

Uto, 10.09.2013 - 01:43 -- dejan.vukovic

Reprezentacija Belgija osvojila je ovogodišnjii turnir Stevan Ćele Vilotić pošto je u finalu savladala Mađarsku sa ubedljivih 5:1. U utakmici za treće mesto reprezentacija Srbije pobedila je izrael sa 1:0, dok je Francuska sa 2:0 pobedila Ukrajinu za 5 poziciju.

Mađarska - Belgija 1:5 (0:4)

Sudija: Vasić Aleksandar. Pomoćnici: Matija Nađ Olajoš i Srđan Kaurin. Strelci: G. Bobal u 66. (penal) za Mađarsku, a Dirks u 2. i 45. (penal), Kenepil u 4, Origi u 23. i 46. minutu za Belgiju.

Remi Srbije na startu turnira Stevan Ćele Vilotić

Pet, 06.09.2013 - 09:31 -- dejan.vukovic

Srbija – Belgija 2:2 (2:0)

Sudije: Aleksandar Vasić, pomoćnici: Atila Hrmat i Matija Nañ Olajoš. Strelci: Maksimović u 23., Simić u 27. minutu za Srbiju, a Lokinjo u 72. i 74. minutu za Belgiju.

Srbija: Šuljagić, Vico (84. Jovanić), Milošević (68. Švonja), Milinković- Savić, Babić, Simić (61. Pantić), Maksimović, Gaćinović, Antonov, Cvetković, G. Ilić (46. Mandić).

Srbija porazom startovala na turniru Ćele Vilotića

Čet, 06.09.2012 - 15:00 -- dejan.vukovic

Srbija - Belgija 0:2 (0:1)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 400. Sudija: Aleksandar Vasić, pomoćnici: Jovica Milin i Branislav Ćaćić. Strelci: Kabasele u 3. i 79. minutu. Žuti kartoni: Živković (Srbija), De Sart (Belgija).

Srbija: Rajković, Živković, Petrić, Filipović, Antić, Veljković, Vojvodić (71. Savićević), Čavrić, Stojanović, Đorđević (59. Nenadović), Ožegović.

Belgija: Roef, De Kegel, Malanda, Engels, Korin, De Sart (43. Verstreate), Krouks (59. Trosard), Klaes, Šofs (84. Bukers), Foket, Kabasele.

Srbija-Izrael 1-1

Pon, 06.09.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Omladinska reprezentacija Srbije zabeležila je i drugu pobedu na Mamorijalu "Stevan Ćele Vilotić", ali znatno teže nego u prvom meču. Nakon što su izdržali opasne napade Izraelaca u prvih trideset minuta, "orlići" su uspeli da dođu do bolje igre, a jedini gol postigao je Trujić. Iako je i u meču sa Izraelcima Srbija prva izvela solidan napad i imala korner, "orlići" nisu tako lako mogli do gola protivnika. Izraleci su se pokazali opasnijim rivalom od Mađara, igrali su znatno agresivnije, vršili presing na loptu i to im je donelo nekoliko dobrih prilika u prvih dvadeset minuta meča.

Srbija-Mađarska 4-1

Ned, 05.09.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Pobedom protiv Mađarske omladinska reprezentacija počela je Memorijal "Stevan Ćele Vilotić". Tokom cele utakmice Srbije je kontrolisala igru, stvorila više izglednih prilika, a junak utakmice svakako je bio Đorđe Despotović koji je postigao sva četiri pogodtka.

Svečano otvaranje 15. turnira Stevana Ćele Vilotića

Ned, 14.09.2008 - 16:00 -- dejan.vukovic

Danas je na Bačkinom stadionu po 15 put otvoren memorijalni turnir "Stevan Ćele Vilotić" na kome učestvuju 4 reprezentativne selekcije fudbalera rođenih 1990g. Pored domaćina Srbije učešće su uzele reprezentacije Mađarske, Izraela i Crne Gore. Turnir se održava od 14-17.09 a igra se na terenima Subotice i okolione.