Čet, 30.09.2010 - 18:00 -- dejan.vukovic

Nakon škole košarke i škole odbojke u MZ "Bajmok" sa radom počinje i škola fudbala u okviru Fudbalskog kluba "Radnički".

Taekwondo klub Spartak uspešan na Kupu Mađarske

Ned, 26.09.2010 - 18:00 -- dejan.vukovic

Na ovogodišnjem 2. Internacionalnom Taekwondo Kupu Mađarske održanom 25.09.2010. u Jasberenju, učešće su uzele 4 zemlje: Slovenija, Madjarska, Česka i Srbija. Taekwondo klub "SPARTAK" iz Subotice se i ovog puta pokazao u dobrom svetlu gde su 4 borca osvojila maksimalnih 8 medalja. Osvojene su 2 zlatne, 3 srebrne i 3 bronze medalje.

TAKMIČARI                             BORBE                                FORME

Bulatović Uroš                          Zlato                                  Srebro

Bačka 1901 uverljiva protiv Kozare

Ned, 26.09.2010 - 16:00 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 - Kozara 6:2 (3:1).

Fudbaleri Bačke savladali su u 7. kolu ekipu Kozare iz Banatskog Velikog sela sa 6:2. U današnjem meču ili su veoma uverljivi i maximalno napunili mrežu gostiju. Posebno se istakao mladi napadač Đorđe Antonić koji je postigao tri gola.

Memetović osvojio Zlatnu rukavicu

Ned, 26.09.2010 - 14:00 -- dejan.vukovic

Današnjim finalnim borbama završena je 28. Vojvođanska Zlatna rukavica. Najbolji bokser i osvajač Zlatne rukavice, najvrednijeg priznanja na ovom takmičenju, je subotičanin Denis Memetović, član Bokserskog kluba Spartak. Iako najmlađi sa samo 15. godina Memetović je po odluci žirija bio najbolji i posle 27. godina (1980 god. Danilo Joivanović osvojio zlatnu rukavicu na prvom Vojvođanskoj Zlatnoj rukavici) vratio ovo prestižno priznanje uz Suboticu.

Rukometaši Spartak Vojputa startovali pobedom

Sub, 25.09.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Zlatar (Nova Varoš) 30:25 (15:11).

Rukometaši Spartak Vojputa pobedom su startovali u utakmici prvog kola Prve lige protiv ekipe Zlatara. Od samog početka utakmice subotičani su nametnuli svoj ritam igre i bili u stalnom vođstvu. Pred kraj prvog poluvremena vodili su sa 14:7, da bi usledila mini serija gostiju koji su smanjili prednost subotičana na četiri gola prednosti pri rezultatu 15:11. Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Radnički iz Bajmoka slavio minimalcem u derbiju

Sub, 25.09.2010 - 17:00 -- dejan.vukovic

Radnički (Bajmok) - Bačka Topola 1:0 (0:0).

Radnički iz Bajmoka slavio je u derbiju 7. kola Vojvođanske lige minimalnom pobedom protiv Bačke Topole sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Kekezović glavom u 82. minuti susreta. Mogli su domaći i ranije rešiti pitanje pobednika posle opravdano dosuđenog penala u 64 minuti, međutim slab šut Vasića po sredini gola uspešno brani golman Kronić. Inicijativa domaćih se na kraju ipak isplatila koji su pobedom osvojili važna tri boda za dalje takmičenje.

Spartak otkinuo bod Partizanu

Pet, 24.09.2010 - 21:00 -- dejan.vukovic

Partizan - Spartak Zlatibor voda 0:0

Fk Spartak Zlatibor voda osvojio je veoma vredan bod u 6. kolu Jelen Super lige odigravši nerešeno bez golova protiv Partizana aktuelnog prvaka države na stadionu JA u Beogradu. Junak utakmice ponovo je bio mladi subotički golman Branimir Aleksić koji je zaustavio sve šuteve ka svom golu. Pored njega velike zasluge imaju iskusni Šarac i Bratić koji su dominirali u zaustavljanju svih napada igrača u crno-belim dresovima., kao i kompletan tim koji se borio svih 90 minuta.

Klub mesečina i u Maloj Bosni

Sre, 22.09.2010 - 12:00 -- dejan.vukovic

Fondacija Mesečina danas je zvanično otvorila novi klub u fiskulturnoj sali OŠ Ivan Milutinović u Maloj Bosni pod nazivom Mesečina8. Ovaj klub je otvoren na zajedničku inicijativu ove dve strane, tako da će omladina iz Male Bosne u opuštenoj sportskoj atmosferi moći da provode vikende.

Sa novim pojačanjima u Superligu.

Uto, 21.09.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Na današnjoj press konferenciji Rk Spartak Vojput predstavio je nova pojačanja i ambicije u novoj sezoni. Klub je prošlu sezonu završio na prvom mestu i plasirao se u Prvu ligu. Po rečima Vukoja Vukoslavovića ambicije kluba su daleko veće od sadašnje situacije i već ove sezone uz ova kvalitetna pojačanja koja su dovedena pokušaće se izboriti jedno od prva dva mesta koja sledeće sezone garantuju povratak u Superligaško takmičenje, a kasnije i izlazak Spartak Vojputa na Evropsku scenu.