Pet prvih mesta dizača tegova u Somboru

Ned, 20.12.2015 - 23:34 -- dejan.vukovic

Sombor je u nedelju 20. decembra bio domaćin takmičenje u dizanju tegova pod nazivom "Turnir Vojvodine ". Bila je ovo prilika da se dodele priznanja za najbolje sportiste i sportske radnike u 2015 godini od strane Saveza za dizanje tegova Vojvodine.

Dizači tegova ekipni pobednici međunarodnog turnira

Ned, 22.11.2015 - 13:54 -- dejan.vukovic

Klub dizača tegova Spartak učestvovao je na Memorijalnom turniru u čast istaknutog sportiste i sportskog radnika Stevana Pište Gromilovića koji je organizovao KDT Radnički iz Sombora.

Dizači tegova treći u juniorskoj konkurenciji

Pon, 02.11.2015 - 21:10 -- dejan.vukovic

Dizači tegova Spartaka učestvovali su na pojedinačnom i ekipnom prvenstvu Srbije za mlađe juniore i juniorke, takmičare do 17 godina koje je održano u Baču 31. oktobra.

Četiri medalje dizača tegova na Evropskom Prvenstvu

Čet, 15.10.2015 - 15:10 -- dejan.vukovic

Subotički dizači tegova ostvarili su odlične rezultate u dresu reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu koje je održano u Litvaniji za juniore i mlađe seniore do 23 godine. Osvojene su četiri medalje od kojih je tri osvojio Tamač Kajdoči

Četiri medalje braće Kajdoči na Evropskom Prvenstvu

Ned, 11.10.2015 - 18:30 -- dejan.vukovic

Poslednjeg dana Evropskog prvenstva u dizanju tegova za juniore do 20 godina i malađe seniore do 23 godina subotički takmičari su ostvarili veliki uspeh. Braća Kajdoči osvojili su čak četiri Evropske medalje.

Prvo je nastupao Kajdoči Tamaš u konkurenciji juniora do 20 godina u kategoriji +105kg. Sa novim državnim rekordima u izbačaju i biatlonu za juniore i mlađe seniore osvojio je 3.mesto u trzaju sa podignutih 163kg. Drugo mesto i srebrna medalja pripala mu je i za podignutih 210 kg u izbačaju dok je u biatlonu  sa 372kg osvojio bronzanu medalju.

Dizači tegova treći u Slovačkoj

Ned, 27.09.2015 - 20:14 -- dejan.vukovic

Dizači Spartaka učestvovali su na 15. Memorialnom turniru " Miloš Zelenika " koji se održao u mestu Šturovo u Slovačkoj

Međunarodni Kup Subotice u dizanju tegova

Ned, 23.08.2015 - 19:42 -- dejan.vukovic

Subotica je bila domaćin 30. Međunarodnog Kupa Subotice u dizanju tegova na kojem su trijumfovali takmičari Spartaka. Takmičenje je održano uz podršku Pokrajinskog sekretarijata za omladinu i sport i resora za sport Grada Subotice.