Džudisti osvojili medalje na tri takmičenja

Sre, 18.11.2015 - 23:11 -- dejan.vukovic

Protekli vikend je bio uspešan za džudo klub Spartak. Sa svojim sekcijama iz Bajmoka i Čantavira učestvovali se na međunarodnom turniru u Temerinu, zatim na prvenstvu Vojvodine u Zrenjaninu a rezultat je stigao i iz glavnog grada Češke.

Četiri medalje džudista u Kikindi

Čet, 12.11.2015 - 20:20 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka nastupili su na čuvenom međunarodnom turniru "Kikinda Kup", gde su u jakoj konkurenciji osvojili 4 medalje.

Dve medalje džudista u Beočinu

Sre, 21.10.2015 - 22:40 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka učestvovalii su na Trofeju Beočina, koji je okupio 412 takmičara iz 53 kluba iz 5 držđava. Domaćin se potrudio da organizacija bude na visaokom nivou.

Subotički džudisti nisu ostvarili očekivan rezultat. Uprkos činjenici da je turnir bio izuzetno kvalitetan rezultat je mogao biti bolji. Izdvojili su se Borojević Mateja, koji je pokazao borbenost i želju i uspeo da osvoji srebrnu medalju. Dobar je bio i Kačanski Jugoslav koji je osvojio bronzanu medalju.

Tri medalje džudista na Internacionalnom turniru

Sre, 07.10.2015 - 10:56 -- dejan.vukovic

Na memorijalnom turniru u džudou Željko Nikolić koji je održan u Bečeju okipilo se 414 takmičara iz 54 kluba iz sedam država regiona. Internacionalni turnir je posebno jak u klasi kadeta gde se i novčane nagrade dele za prva dva mesta.

Džudisti Spartaka na prvenstvu Vojvodine u Turiji

Sre, 25.02.2015 - 14:30 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda u Turiji je održano kadetsko i seniorsko prvenstvo Vojvodine u džudou. Spartak je u oba takmičarska dana imao svoje predstavnike.

Bronzana medalja džudiste Spartaka

Ned, 15.02.2015 - 21:45 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka su proteklog vikenda učestvovali na dva takmičenja. Veći uspeh zabeležen je na Prvenstvu Vojvodine za juniore koje je održano u Turiji.  Džudista Spartaka, Jovan Vučetić je na ovom takmičenju osvojio bronzanu medalju i samim tim izborio plasman na državno prvenstvo u kategoriji do 100kg.

Tri medalje džudista

Sre, 11.02.2015 - 09:47 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka osvojili su tri medalje na prestižnom dvodnevnom Kupu koji je održan u Temerinu. Okupilo se preko 800 takmičara iz pet država.