Fudbalerke Spartaka bez poraza okončale polusezonu

Pon, 21.11.2016 - 21:32 -- dejan.vukovic

U poslednjoj utakmici jesenjeg dela fudbalerke Spartaka pobedile su Vojvodinu golovima koji su postignuti u drugom poluvremenu. Novom pobedom aktuelni šampion države polusezonu je završio na prvom mestu bez ijednog poraza.

Fudbalerke overile jesenju titulu

Ned, 13.11.2016 - 13:27 -- dejan.vukovic

U Subotici je odigran odličan derbi koji je doneo čak osam golova i rezultatsku neizvesnost do samoga kraja. Uprkos teškom terenu fudbalerke oba tima su pokazale veliku želju u kojoj je kraju slavila ekipa Spartaka sa 5:3, postigavši dva gola u poslednja tri minuta susreta.

Subotičanke slavile u derbiju

Ned, 30.10.2016 - 00:25 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka slavile su uverljivo u derbiju kola iako su veći deo utakmice igrale sa igračicom manje.

Ubedljive fudbalerke nižu prvenstvene pobede

Pon, 17.10.2016 - 01:19 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka nastavljaju sa pobedama u ženskoj Super ligi. Danas su na Gradskom stadionu sa 11 golova u mreži ispratile ekipu Napretka i učvrstile se na liderskoj poziciji.

Šampionke savladale Crvenu Zvezdu

Pet, 14.10.2016 - 13:38 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka savladale su Crvenu Zvezdu golom koji je postigla Quincey u 5 minutu susreta.

Fudbalerke Spartaka savladale Vojvodinu

Pon, 03.10.2016 - 19:21 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka savladale su Vojvodina sa 2:0, postigavši po jedan gol u oba poluvremena. Gošće su žarko želele da iznenade šampiona države, međutim subotičanke su sigurnom igrom došle do nove rutinske pobede.

Pobeda fudbalerki za lidersku poziciju

Čet, 08.09.2016 - 00:02 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka su u odloženoj utakmici 2. kola Super lige ubedljivo savladale Obilić sa 7:1. Bila je ovo još jedna odlična igra cele ekipe što svedoči i podatak da se čak šest igračica domaćeg tima upisalo u listu strelaca.

ŽFK Spartak savladao Kardif

Pet, 26.08.2016 - 09:51 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka savladale su ekipu Kardifa, domaćina kvalifikacionog turnira Lige šampiona posle rezultatskog preokreta i imaju realnme šanse za plasman u nokaut fazu Lige šampiona.

Remi fudbalerki Spartaka u Kardifu

Uto, 23.08.2016 - 23:14 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka remijem su započele kvalifikacioni turnir 3 grupe Lige šampiona koji se održava u Kardifu.