Poraz odbojkaša u prepunoj Hali sportova

Sre, 26.12.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Crvena Zvezda 1:3 (25:23, 18:25, 16:25, 11:25)

Subotica, Hala sportova, gledalaca: oko 1.200. Sudije: Boris Kolarević i Anđelko Popović.

Spartak: Kujundžić, Crnjanski 4, Janačkov 5 (2 bl), Vidakov (libero), Janjić 5 (3 bl), Elezović, Konkolj (libero), Marković, Kecman 5, Pualić, Medić 20 (3 bl), Kuburović 4 (2 as). Trener: Goran Ilić.

Odbojkaši ubedljivi protiv Mladog Radnika

Pet, 14.12.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak (Subotica) - Mladi radnik 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)

Dvorana: "Dudova šuma". Gledalaca: 300. Sudije: Predrag Balandžić i Goran Gradinski (oba Beograd). Trajanje meča: 78 minuta.

SPARTAK: Crnjanski 11, Janačkov, Vidakov (libero), Janjić 5, Elezović, Konkolj (libero), Marković, Kecman 14, Pualić, Medić 13, Kuburović 4, Stojković 10. Trener: Goran Ilić.

Odbojkaši slavili protiv Partizana

Ned, 02.12.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Partizan Termoelektro 3:0 (25:23, 25:23, 25:21)

Hala sportova "Dudova šuma". Gledalaca: 1.000. Sudije: Tomislav Popović (Kraljevo) i Ivan Lazarević (Šabac). Trajanje meča: 86 minuta.

SPARTAK: Crnjanski 4, Janačkov, Vidakov (libero), Janjić 8, Elezović 1, Konkol (libero), Marković 1, Kecman 11, Pualić, Medić 16, Kuburović 3, Stojković 7. Trener: Goran Ilić.

Odbojkaši Spartaka rutinski protiv Sterije

Pet, 09.03.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Sterija 3:0 (25:21, 25:20, 25:12)

Odbojkaši Spartaka su sve bliži Super lige Srbije. Večeras su u Hali sportova savladali ekipu Sterije sa 3:0. Spartak je dobro otvorio utakmicu stekao početnu prednost od 4:1. Kod drugog tehničkog tajmauta bilo je  16:12, zatim 22:16. Gosti serijom  Bubulja i Bulića smanjuju na 23:21, ali uz dve greške gube set.

Odbojkaši Spartaka ostvarili maksimalnu pobedu

Pet, 20.01.2012 - 17:00 -- dejan.vukovic

Spartak - VGSK 3:0 (25:18, 25:16, 27:25)

Odbojkaši Spartaka pobedom su nastavili takmičenje u Prvoj ligi. Iako lišeni usluga jednog od najboljih igrača, korektore Luke Medića, Subotičani su lako došli do očekivane pobede sa kojom su zadržali poziciju lidera na tabeli.