Održana godišnja Skupština ŽFK Spartak

Pon, 30.12.2019 - 22:58 -- dejan.vukovic

U nedelju, 29. decembra, održana je Skupština Ženskog fudbalskog kluba Spartak. Bila je to prilika da Zoran Arsić, predsednik Kluba, iznese izveštaje o radu i finansijama u proteklom periodu, ali i da se nagoveste planovi za naredni ciklus koji će, po svemu sudeći, biti još izazovniji.

Violeta Slović prva je dobitnica "Zlatne lopte" u ženskoj konkurenciji Fudbalskog saveza Srbije

Uto, 17.12.2019 - 09:32 -- darko.kovacevic

Fudbalski savez Srbije (FSS) izabrao je dobitnike tradicionalnog priznanja „Zlatna lopta“ u 2019. godini i to po prvi put i u ženskoj konkurenciji. Violeta Slović, kapiten Spartaka i reprezentacije Srbije, prva je dama kojoj će biti uručeno ovo priznanje.

Fudbalerke Spartaka bolje od Crvene Zvezde

Ned, 03.11.2019 - 13:33 -- dejan.vukovic

Subotičanke su golom Tijane Matić u finišu prvog poluvremena slavile u derbiju kola i time dalje suvereno drže prvo mesto na tabeli sa maksimalnih 9 pobeda uz impresivnu gol razliku od 49:1.

Fudbalerke Spartaka poražene u poslednjem minutu od Atletiko Madrida

Pet, 13.09.2019 - 16:17 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka dostojno su se suprostavile Atletiku iz Madrida, ekipi koja je među najboljima u Evropi. Subotičanke je samo nekoliko trenutaka delilo od nerešenog ishoda, međutim u poslednjem minutu ekipa iz Madrida je golom Toracile stigla do pobede

Fudbalerke Spartaka dočekuju Atletiko iz Madrida

Sre, 11.09.2019 - 00:00 -- dejan.vukovic

U Subotici će se u četvrtak 12. septembra od 20 časova igrati utakmica Lige šampiona, fudbalerke Spartaka su obezbedile plasman među 32 najbolja tima Evrope i na Gradskom stadionu će dočekati Atletiko iz Madrida.

Uprkos porazu odlična igra Spartaka protiv Crvene Zvezde

Ned, 18.08.2019 - 12:21 -- dejan.vukovic

Subotičani su poraženi od aktuelanog prvaka države u meču na kojem je postignuto pet golova i gde je Spartak imao početno vodstvo, postigao gol za novo poravnanje, ali je prelepim golom Tomanea pet minuta pre kraja ipak poražen.

Šampionke Srbije otputovale u Bratislavu

Uto, 06.08.2019 - 15:56 -- dejan.vukovic

Ženski fudbalski klub Spartak otputovao je u Bratislavu (Slovačka) na kvalifikacioni turnir Lige Šampione koji će se održati od 5. do 13. avgusta.