Plivači Spartaka novi rekorderi Srbije

Pon, 12.11.2012 - 16:00 -- dejan.vukovic

U Zrenjaninu je od 8. do 11. novembra održan međunarodni plivački miting "Serbia Grand Prix 2012." na kojem je učestvovalo 57 klubova sa 479 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Bugarske, Hrvatske, Mađarske, Italije, Makedonije, Crne Gore, Rumunije, Slovenije, Srbije i Turske.

Uspešan nastup plivača u Slovačkoj

Pon, 05.11.2012 - 12:00 -- dejan.vukovic

U Slovačkom gradu Banska Bistrica, od 3. do 4. novembra je održan međunarodni plivački miting "Kup Banska Bistrica 2012.", na kojem je učestvovalo preko 200 takmičara iz: Austrije, Češke, Mađarske, Rumunije, Litvanije, Velike Britanije, Bosne i Hercegovine, Ukrajne, Srbije, Poljske i domaćina Slovačke. Plivači Spartaka su uspešno predstavljali Srbiju osvojivši ukupno 6 medalja (3 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzanu).

Plivači Spartaka osvojili pet medalja u Banja Luci

Pon, 15.10.2012 - 11:00 -- dejan.vukovic

U Banja Luci je 13. oktobra održan međunarodni plivački miting na kojem je učestvovao 21 klub sa 392 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Slovenije, Srbije i Švajcarske.

Plivači Spartaka osvojili su ukupno 5 medalja (2 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzanu). Novak Savić je osvojio 2 zlatne u disciplinama 50 leđno i 50 delfin, i 2 srebrne u disciplinama 50 slobodno i 200 slobodno. David Hunjadi je osvojio bronzanu medalju u disciplini 100 prsno.

Prvi trening plivača Spartaka u novom bazenu

Pon, 21.05.2012 - 19:00 -- dejan.vukovic

Plivači plivačkog kluba Spartak danas su održali prvi trening u novom bazenu SRC Prozivka. Na prvom treningu u novom bazenu okupilo se preko 150 plivača u raznim kategorijama. Od danas plivački klub će dobiti svoje termine i treninge preusmeriti u ovom novom objektu. Na tribinima prisutan je bio i veliki broj roditelja koji su došli da se uvere u uslove koje pruža novi bazen na Prozivci.

Plivači Spartaka osvojili 8 medalja na prvenstvu Srbije

Pon, 27.02.2012 - 10:00 -- dejan.vukovic

U Novom Sadu je od 24.-26. februara održano zimsko prvenstvo Srbije u plivanju za kadete, juniore i apsolutno, na kojem je učestvovalo 332 takmičara iz 33 kluba. Na prvenstvu su nastupili naši najbolji plivači Milorad Čavić, Ivan Lenđar, Čaba Silađi  i drugi. Plivači Spartaka su na prvenstvu osvojili ukupno 8 medalja(2 zlatne, 2 srebrne, 4 bronzane).

Plivači Spartaka pobednici međunarodnog mitinga u Somboru

Ned, 19.02.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

U Somboru je 19. februara 2012. godine održan međunarodni plivački miting "Zimske čarolije 2012", na kojem je učestvovalo 14 klubova sa 252 takmičara iz: Hrvatske, Rumunije i Srbije. Plivači Spartaka su ubedljivo osvojili prvo mesto sa osvojene 23 medalje (5 zlatnih, 8 srebrnih, 10 bronzanih) što im je donelo 935 bodova. Drugi je bio domaćin Polet iz sombora sa 602 boda, dok je treće mesto pripalo Vojvodini iz Novog sada sa 461 osvojenim bodom.