Pobeda fudbalera Spartaka nad Proleterom

Sre, 04.12.2019 - 23:39 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi pobedom su se oprostili od svoje publike u kalendarskoj godini. Subotičani su do ubedljivog trijumfa došli boljom igrom u drugom poluvremenu, a posebno se istakao Lazar Tufegdžić sa tri postignuta gola.

Fudbaleri Spartaka se revanširali Radniku

Uto, 26.11.2019 - 20:14 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi ostvarili su osmu prvenstvenu pobedu, savladavši Radnik iz Surdulice sa 3:1 i time im se revanširali za poraz iz prvog dela sezone. Subotičani su pružili odličnu igru i na kraju zasluženo slavili.

Fudbaleri Spartaka ubedljivi protiv Inđije

Ned, 20.10.2019 - 10:47 -- dejan.vukovic

Spartak je zabeležio ubedljivu pobedu protiv novajlije u Super ligi. Subotičani su odlično otvorili utamicu i sa dva gola Srećkovića u prvih pola sata igre rešili pitanje pobednika.

Fudbaleri Spartaka poraženi od Čukaričkog

Pon, 30.09.2019 - 16:14 -- dejan.vukovic

Spartak je poražen pred svojom publikom, iako je tokom većeg dela utakmice imao terensku inicijativu i više od igre. Međutim, nedostajalo im je koncentracije u samoj završnici i nisu uspeli da postignu gol.

Fudbaleri Spartaka savladali Javor golom Marčića

Ned, 22.09.2019 - 10:34 -- dejan.vukovic

Spartak je do četvrte prvenstvene pobede došao u finišu meča, golom Marčića. Javor je tokom utakmice propustio niz prilika, međutim Subotičani su strpljivo čekali svoju šansu i na kraju osvojili sva tri boda.

Fudbaleri Spartaka savladali Voždovac

Ned, 01.09.2019 - 00:32 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi ostvarili su treću prvenstvenu pobedu u Super ligi, pobedivši Voždovac sa 2:1 pred svojom publikom. Publika u Subotici je u prvih petnaest minuta videla dva gola i to po jedan na obe strane.

FK Spartak predstavio Andre Filipa i Mijala Baića

Uto, 27.08.2019 - 16:59 -- dejan.vukovic

FK Spartak Ždrepčeva krv predstavio je dvojicu novih igrača koji će pojačati redove subotičana. Reč je o portugalcu Andre Filipe Leal Carneiro Lealu i Mihajlu Baiću.

Na terenima Gradskog stadiona završen Trofej Subotice

Ned, 25.08.2019 - 22:11 -- dejan.vukovic

Na terenima Gradskog stadiona uspešno je okončan Trofej Subotice 2019 uz učešće skoro 90 ekipa iz 6 zemalja regiona. Ekipe su bile podeljene u šest starosnih kategorija od 7 do 12 godina starosti

Najavljen 3. Trofej grada Subotice

Pet, 23.08.2019 - 23:17 -- dejan.vukovic

Treći Trofej grada Subotice održaće se u na Gradskom stadionu u Suboticu 23. i 24. avgusta. Turnir na kojem učestvuje preko 90 ekipa počinje u subotu ujutru u 9 časova dok je svečano optvaranje planirano za 12 časova.