Fudbaleri Spartaka počeli sa pripremama za nastavak sezone

Sre, 21.12.2022 - 21:18 -- dejan.vukovic

Fudbalski klub Spartak Ždrepčeva krv počeo je sa pripemama za nastavak takmičenja u Super ligi. Subotičani će prvi deo odraditi u Subotici a sredinom januara 2023 g. se sele u Antaliju gde će kroz prijateljske utakmice pokušati uigrati ekipu i što spremnije dočekati takmičenje.

Vojo Ubiparip pojačao redove FK Spartak

Uto, 20.12.2022 - 20:35 -- dejan.vukovic

Prvo pojačanje subotičana u zimskom roku je Voja Ubiparip koji je već nosio dres Spartaka i to od 2008 do 2011 godine kada je iz redova Spartaka prešao u poljski Lech Poznan.

Spartak i Vojvodina podelili bodove

Ned, 06.11.2022 - 12:47 -- dejan.vukovic

Vojvođanski derbi završen je bez pobednika, poveli su subotičani golom Srećkovića da bi u 74. minutu Čumić poravnao na konačnih 1:1.

Promocija omladinske škole FK Spartak

Pet, 04.11.2022 - 19:04 -- dejan.vukovic

Fudbalski klub Spartak Ždrepčeva krv vrši promociju omladinske škole fudbala u Subotičkim osnovnim školama.

Fudbaleri Spartaka dočekuju Vojvodinu

Pet, 04.11.2022 - 18:24 -- dejan.vukovic

Ekipa Spartak Ždrepčeve krvi u okviru 18. kola Super lige Srbije dočekuje Vojvodinu iz Novog Sada. Utrakmica se igra u subotu 5. novembra sa početkom od 18:00 časova na Gradskom stadionu u Subotici.

U poslednja tri kola fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi osvojili su četiri boda. Pobedili su Metalac, sa ekipom Mladosti podelili bodove da bi prošle nedelje doživeli poraz u Surdulici od Radnika od 2:0. Sada sa velikim nestrpljenjem dočekuju ekipu Vojvodine.

Fudbaleri Spartaka i Mladosti podelili bodove

Uto, 25.10.2022 - 09:13 -- dejan.vukovic

Spartak i Mladost podelili su bodove u utakmici 16. kola Super lige. Spartak je odlično otvorio utakmicu, imao niz odličnih prilika u prvom poluvremenu, ali nije uspeo da savlada raspoloženog golmana Samčovića

Fudbaleri Spartaka savladali Kolubaru posle preokreta

Ned, 16.10.2022 - 11:45 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi savladali su Kolubaru posle preokreta i tako prekinuli negativan niz od šest uzastopnih poiraza. Poveli su gosti u 18. minutu da bi u nastavku susreta Spartak bolju igru krunisao sa dva gola i osvajanjem važna tri boda.

Fudbaleri Spartaka dočekuju Kolubaru

Pet, 14.10.2022 - 18:19 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi u utakmici 15. kola Super lige Srbije dočekuju ekipu Kolubare. Utakmica će se odigrati u subotu 15. oktobra sa početkom od 15:00 časova na Gradskom stadionu u Subotici.

Fudbaleri Spartaka poraženi od Radničkog 1923

Pon, 03.10.2022 - 12:33 -- dejan.vukovic

Poveli su subotičani već u 4. minutu, da bi Radnički do kraja poluvremena uspeo da preokrene. Domaćini su u nastavku utakmice bili ofanzivniji, imali terensku inicijativu ali nisu uspeli da savladaju golmana Lekovića.