Marković Nemanja

Kadetsko prvenstvo Srbije u stonom tenisu održano je u Bečeju u nedelju 26. marta. Učestvovalo je oko 100 igrača među kojima su bila i dva takmičara STK Spartak Infostud iz Subotice.

Marković Nemanja je osvojio bronzanu medalju i time zadržao svoju poziciju na 3 mestu u TOP 12 u kadetskoj konkurenciji.  Drugi igrač Spartaka na Prvenstvu je bio Dragin Luka koji je takmičenje završio plasmanom od 5 do 8 mesta. Trijumfovao je Borislav Rajić iz STK Akademije Novi Sad koji je u finalu pobedio Marka MIlanovića iz STK Pančevo. Pored Nemanje bronzanu medalkju osvojio je i Zagorac Novak iz STK Napredak iz Kruševca.

U ženskoj konkurenciji prva dva mesta osvojile su takmičarke Slavije 96 iz Kovačice. Zlatna medalja pripala je...

detaljnije
Uto, 28.03.2023 - 09:11

Pojedinačno prvenstvo Vojvodine u stonom tenisu za seniore i kadete održano je u Beočinu u subotu 11. februara, dok je u konkurenciji juniora i mlađih kadeta Prvenstvo održano na istom mestu samo dan kasnije u nedelju 12. febrauara.

U konkurenciji juniora i kadeta takmičari Spartak Infostuda osvojili su ukupno 7 medalja. Istakli su se par KostadinovićStefan /Bence Bognar osvajanjem zlatne medalje u konkurenciji parova među seniorima i kadetski par Dragin Luka / Rajić Borislav (Akademija, Ns) koji su takođe osvojili zlatnu medalju. Srebrnu medalju u pojedinačnoj seniorskoj konkurenciji osvojio je Stefan Kostadinović. Bronzane medalje u seniorskoj konkurenciji mix dubla pripale su paru Kostadinović Stefan / Gvozdenović Katarina (Domboš Mali...

detaljnije
Sre, 15.02.2023 - 11:15

Temerin je bio domaćin Memorijalnog stonoteniskog turnira "Laslo Pete" za mlađe kategorije na kojem su takmičari Stonoteniskog kluba Spartak Infostud osvojili 3 medalje i posebno priznanje.

Najviše uspeha imao je Marković Nemanja koji je osvojio dve medalje, zlatnu u kadetskoj konkurenciji i bronzanu u juniorskoj. Treća medalja pripala je Matković Milošu takođe u juniorskoj konkurencii.

Luka Vidović član Spartaka dobio je posebno priznanje za fer plej koje mu je uručio olimpijac Pete Žolt. Rezultati ostalih takmičara Spartaka: Bata Oliver plasman od 9-16 mesta u konkurenciji mini kadeta, Šipoš Atila plasman od 5-8 mesta među mini kadetima, Vidović Luka među juniorima od  9 do 16 mesta.

Mlađe kategorije Spartak Infostuda u Temerinu su vodilli treneri Brstina...

detaljnije
Pon, 19.09.2022 - 19:30

Stonoteniseri Spartak Infostuda osvojili su tri medalje na prvenstvu Vojvodine koje je održano u Beočinu. Sve tri medalje osvojili su u igri parova.

Marković Nemanja i Matković Miloš su u kadetskoj kategoriji u igri parova osvojili prvo mesto. Kapiten seniorske ekipe subotičana Stefan Kostadinović sa Markom Konstadinovim (STK "Vršac) osvojio je prvo mesto u igri parova u seniorskoj kategoriji. Kostadinović je pored zlatne osvojio i bronzanu medalju u igri mešovitih parova sa Gvozdenović Katarinom( STK "Domboš").

Pon, 28.02.2022 - 18:19

U sklopu priprema igrača za predstojeću sezonu u Temerinu je održan Memorijalni turnir "Laslo Pete" u okviru serije turnira "Trofej velikana" u više izrasnih kategorija.

Na turniru su uspešno nastupili i takmičari STK Spartak. U seniorskoj konkurenciji subotičanin Stefan Kostadinović je osvojio drugo mesto, a pobednik je bio Petkov Marko iz ekipe Banat iz Zrenjanina. U konkurenciji kadeta treći je bio Marković Nemanja.