Palić savladao Bačku u generalnoj probi

Sub, 09.03.2013 - 13:00 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 – Palić 1:3 (1:2)

Subotica – Stadion kraj Somborske kapije. Gledalaca: 150. Sudija: Paštar (Subotica). Strelci: Puhalak u 29. za Bačku, Milić u 35. (iz penala) i 86. Matijašević u 45. minutu za Palić.

BAČKA: Gorjanac, Lazinica, Kolundžić, Babić, Štrbac, Panić, Kozoš, Lukić, V. Guberinić, Puhalak, Sovilj. Igrali su još: Lukač, Klačar, Poljaković, M. Guberinić.

PALIĆ: Ićitović, Bjedov, Branković, Slijepšević, Marković, Jošić, Jondić, Rajkovača, Ljubenović, Milić, Matijašević. Igrali su još: Pešić, Požar, Petković, Milovac, Kaluđerović.

U generalnoj probi za obe ekipe fudbaleri Palića savladali su Bačku na njihovom terenu sa 3:1. Poveli su domaći igrači pogotkom Nenada Puhalaka u 29. minutu. Palić je vrlo brzo izjednačio preko Milića u 35. min., da bi u finišu prvog poluvremena i preokrenuli rezultat u svoju korist golom Matijaševića. Drugo poluvreme proteklo je u dobroj igri oba tima. Pred kraj utakmice Palić je imao više od igre golom Milića u 86. minutu overili su pobedu 3:1.