Karatisti Spartak Enpija osvojili veliki broj medalja u Molu

Pon, 24.05.2021 - 21:49 -- dejan.vukovic

U okviru priprema za Prvenstvo Srbije koje će se održati 06. juna u Jagodini najmlađi takmičari karate kluba Spartak Enpi (petlići, poletarci, pioniri) nastupili su u Molu, na karate turniru „Bačka-Srem-Banat“ na kojem je nastupilo preko 200 takmičara iz 17 klubova iz Vojvodine.

Takmičari KK Enpi su nastupali samo u disciplini kate pojedinačno i ekipno. Osvojili su ukupno 18 medalja od kojih 9 zlatnih, 7 srebrnih i 2 bronzane.

Zlatne medalje su osvojili: Jelačik Dušan,Novković Jovan,Bakota Aron, Vrućinić Mila, Bobić Anastasija, Lalić Natalija, Lukačević Lazar, kata tim petlića (Jelačik Dušan, Govorković Aleksa, Jovanović Vukašin), kata tim poletarki (Papić Jana, Vrućinić Mila, Davidović Nikolina)

Srebrne medalje su osvojili: Papić Jana, Jovanović Vukašin, Bakota Medard, Govorković Aleksa, Davidović Nikolina, Gojkov Dunja, kata tim poletarki (Lalić Natalija, Gojkov Dunja, Bobić Anastasija)

Bronzane medalje: Cvijin Luka, Ivazović Ognjen