Ubedljivi fudbaleri Bačke

Sre, 27.04.2022 - 08:56 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 – Njegoš 6:0 (5:0)

Stadion „Kraj Somborske kapije“ gledalaca: oko 50. Sudija: Nemanja Stojčević. Strelci: 1:0 Vojnić (11.), 2:0 Vrana (16.), 3:0 Vojnić (19.), 4:0 Đurović (26.), 5:0 Delić (43.), 6:0 Vojnić (53.)

BAČKA: Stančić (46. Ibraimović). Đurović (46. Milošević), Bjedov, Kiš, Mezei (46. Pelhe), Malenčić (46. Žikić), Kujundžić, Vojnić (Đurašinović), Delić, Rajkovača, Vrana.

NJEGOŠ: Radović, Savović, Tešanović, Pravilović, Perunović, Kozomora, Pejović, Kojičić, Novičević, Dašić, Nikić

Bačka je utakmicu počela bez petorice prvotimaca, ali se to nije videlo u igri a posebno u rezultatu, pošto su subotičani bili ubedeljivi postigavši čak šest golova. Bačka je nakon prvoh 45 minuta imala prednost od 5:0 i već tada rešila pitanje pobednika. U nastavku treneri domaćih Kustudić i Milidrag šansu su pružili mladim igračima koji su iskoristili svoju šansu i pokazali potencijal.