Filip Kulić novi seniorski prvak na krugovima

Uto, 17.10.2023 - 20:27 -- dejan.vukovic

Apsolutno Prvenstvo Srbije u muškoj sportskoj gimnastici održano je proteklog vikenda u Novom Sadu gde su sa velikim uspehom nastupili takmičari Gimnastičkog kluba Partizan Železničar iz Subotice

U ekipnoj konkurenciji subotička ekipa u sastavu Laudis Nanaši Dragan, Marton Erik i Kulić Filip zauzela je I4. mesto. Najuspešniji iz kluba bio je Filip Kulić koji je nastupio u finalu na svih šest sprava. Filip je novi seniorski prvak Srbije na krugovima osvojivši 11.225 boda, drugi je bio Petrović Uroš iz Kostolca a treći Đorđević Dušan iz Niša. Drugu medalju Filip je osvojio na vratilu gde je zauzeo treće mesto. Gimnastičare je predvodio trener Robert Milutinović dok je sudija na ovom takmičenju bio Viktor Vakula.