Nagrađeni Spartakovi dizači tegova

Pon, 24.12.2018 - 23:37 -- dejan.vukovic

Takmičari Kluba dizača tegova Spartak okončali su još jednu uspešnu sezonu poslednjim takmičenjem u ovoj godini koje je održano u Somboru u subotu 22. decembra pod nazivom "Turnir Vojvodine".

Četrnaesta uzastopna titula dizača tegova

Uto, 13.11.2018 - 19:36 -- dejan.vukovic

Klub dizača tegova Spartak osvojio je novu ekipnu titulu i to 14 zaredom a ukupno dvadesetu u svojoj bogatoj istoriji na Prvenstvu Srbije koje je održano u Subotici u nedlju 11. novembra.

Tamaš Kajdoči zauzeo 16 mesto na seniorskom Svetskom prvenstvu

Ned, 11.11.2018 - 15:25 -- dejan.vukovic

Tamaš Kajdoči član KDT Spartak po prvi put je nastupio na svetskom seniorskom prvenstvu u dizanju tegova koje je održano u Turkmenistanu.

Državni rekorder  i jedini predstvanik Srbije na ovom prvenstvu, subotičanin Tamaš Kajdoči u svom prvom seniorskom nastupu na velikom takmičenju u konkurenciji +109kg. zauzeo je 16. mesto u biatlonu sa ukupno podignutih 383 boda (trzaj 165kg i izbačaj 218 kg). Tamaš je nedavno osvojio bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore kada je ostvario i bolji rezultat podigavši ukupno 395 kg u biatlonu (172kg + 223 kg).

Bronzana medalja Tamaša Kajdočija na Evropskom prvenstvu

Sub, 27.10.2018 - 23:45 -- dejan.vukovic

Subotičanin Kajdoči Tamaš, član kluba dizača tegova Spartak osvojio je bronzanu medalju u izbačaju na Evropskom prvenstvu u dizanju tegova za juniore do 20 godina i mlađe seniore do 23 godina koji je završen 27. oktobra u gradu Zamošć u Poljskoj.

Kajdoči Tamaš studentski svetski prvak u superteškoj kategoriji

Ned, 23.09.2018 - 21:22 -- dejan.vukovic

Tamaš Kajdoči osvojio je još jednu medalju na velikom takmičenju. Najbolji dizač tegova Srbije osvojio je zlatnu medalju na svetskom studentskom prvenstvu u dizanju tegova "FISU" koji se održava u Poljskoj u gradu Biala Podlaska od 20. do 23.septembra

KDT Spartak osvojio Kup Subotice

Ned, 26.08.2018 - 19:23 -- dejan.vukovic

Takmičari Kluba dizača tegova Spartak pobednici su 33. Međunarodnog Kupa Subotice koji je održan u Hali sportova u subotu 25. avgusta.

Tamaš Kajdoči šesti na seniorskom Prvenstvu Evrope

Ned, 01.04.2018 - 23:01 -- dejan.vukovic

Evropsko prvenstvo u dizanju tegova danas 1. aprila je okončano u Bukureštu (Rumunija).

Srbiju su na ovom prvenstvu predstavljala tri takmičara braća Tivadar i Tamaš Kajdoči iz KDT Spartak i Nenad Kužić iz ekipe Naisus (Niš) koje su predvodili treneri Vert Stipan iz Spartaka i Veselin Jakovljević iz ekipe Naisus. Sva tri takmičara iz Srbije nastupala su u kategoriji +105kg a najbolji rezultat postigao je najbolji takmičar države, Tamaš Kajdoči koji je osvojio 6. mesto u ukupnom plasmanu.