Reprezentacija Srbije maksimalno i protiv Španije

Sub, 02.06.2012 - 22:00 -- dejan.vukovic

Srbija- Španija 3:0 (25:17, 25:11, 25:19.)

U fantastičnoj atmosferi prepune Hale u Subotici, ponovo pred rekordnim brojem gledalaca (preko 3000), seniorke Srbije su večeras u drugoj utakmici 2. kola I turnira A grupe IV Evropske lige 2012. savladale Španiju sa 3:0, posle 70 minuta igre.

Još jednom su Subotičani potvrdili koliko vole odbojku i postavili novi rekord u broju gledalaca na utakmici Evropske lige, treći tokom dve godine, a izabranice Zorana Terzića su im se revanširale na najlepši način, drugom maksimalnom pobedom, ovoga puta protiv Španije.

Prvi poraz odbojkaške reprezentacije u Evropskoj ligi

Sub, 26.06.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Srbija -Bugarska 1:3 (24:26, 25:19, 25:20 i 25:18).

Seniorke Srbije pretrpele su prvi poraz u A grupi Evropske lige 2010. Bugarska je večeras u drugoj utakmici III vikenda, u Subotici, savladala Srbiju sa 3:1, po setovima 24:26, 25:19, 25:20 i 25:18, posle 103 minuta igre. Utakmica je odigrana u dvorani Dudova šuma u prisustvu 2800 gledalaca, a sudili su Rudina Omari iz Albanije i Mehmet Demirdelen iz Turske.

Odbojkašice Srbije do pobede posle pet setova

Pet, 25.06.2010 - 21:00 -- dejan.vukovic

Srbija-Bugarska 3:2 (25:13, 25:23, 22:25, 20:25 i 15:12).

Seniorke Srbije zabeležile su petu uzastopnu pobedu u A grupi Evropske lige 2010. One su večeras u prvoj utakmici III vikenda, u Subotičkoj Hali sportova savladala Bugarsku sa 3:2, posle 125 minuta igre. Utakmica je odigrana u  u prisustvu 2700 gledalaca, a sudili su Mehmet Demirdelen iz Turske i Rudina Omari iz Albanije.

ŽOK Spartak - VolleyStar 3:0

Pet, 19.10.2007 - 19:00 -- dejan.vukovic

Odbojkašice Spartaka uspešno su nastavile takmičenje u Prvoj ligi Srbije. Večeras su u Hali sportova pobedile VolleyStar u okviru 3. kola sa maximalnih 3:0 (25:13, 25:22, 25:22). Posle brzog i rezultatski veoma efektno završenog prvog seta, u nastavku meča subotička publika je videla donekle neizvesniju utakmicu, gde pobednik ni jednog trenutka nije dolazio u pitanje. Sigurnom igrom golubice pod vođstvom Saše Nedeljkovića uknjižile su nova tri boda i za sada sigurno idu ka ostvarenju svoga cilja.

Odbojkašice Spartaka pobedom počele sezonu

Sre, 03.10.2007 - 19:00 -- dejan.vukovic

Večeras su u Hali sportova odbojkašice Spartaka maximalnim rezultatom savladale ekipu Srbijanke u okviru prvog kola Prve lige Srbije. Žok Spartak-Srbijanka 3:0 (25:18, 25:16, 25:20).

ŽOK Spartak - VoleyStar 3:0

Pet, 16.03.2007 - 20:00 -- dejan.vukovic

U večerašnjem duplom odbojkaškom programu u Hali sportova pored muške i ženska ekipa Spartaka je bila uspešna i u prvom kolu play-out lige pobedila VoleyStar iz Beograda sa 3:0 (25:16, 25:9, 25:10) 75:35.