Dve srebrne medalje takmičara Veslačkog kluba Palić

Sre, 06.03.2024 - 19:49 -- dejan.vukovic

Prvenstvo Srbije na veslačkim ergometrima održano je u subotu 2. marta u Zrenjaninu. Učestvovalo je 16 klubova iz cele Srbije sa ukupno 380 sportista među kojima je bilo i 19 takmičara, članova Veslačkog kluba Palić.

Dve medalje veslača Palića na Daljinskoj regati

Pon, 23.10.2023 - 20:38 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda u Novom Sadu je održana Daljinska regata na kojoj su uspešno nastupili takmičari Veslačkog kluba Palić koji su osvojili medalje sa četvercima.

Uspešni veslači Palića na Miholjskoj regati u Osijeku

Pon, 09.10.2023 - 15:53 -- dejan.vukovic

Veslački Klub Palić je u subotu 7. oktobra nastupio na Međunarodnoj Miholjskoj regati koja je održana u Osijeku (Hrvatska). Trke se za sve kategorije odvijale su se na stazi od 2.000 m osim za pionire koji su veslali na 1.000m.

Paralelno sa Miholjskom regatom održan je i Iktus Chalenge na kojem ove godine Veslački klub Palić prvi put nastupio na zasebnom delu takmičenja. Klub je predstavljala Teodora Blagojević koja je u skifu za juniorke osvojila je 6 mesto. U ovoj trci veslaju po dve ekipe, pobednik nastavlja dalje u sledeću rundu a takmiče se na 500 metara.

Šest medalja veslača Palića na Struga Openu

Pon, 12.06.2023 - 13:23 -- dejan.vukovic

Međunarodna veslačka regata Struga Open 2023 održana je proteklog vikenda u Strugi (Makedonija). Na ovom takmičenju veoma uspešan nastup imali su i veslač iz Veslačkog kluba Palić.

Dve medalje Sergeja Čipaka na Međunarodnoj veslačkoj regati u Zagrebu

Uto, 18.04.2023 - 15:33 -- dejan.vukovic

Takmičari Veslačkog kluba Palić učestvovali su na 39. Međunarodnoj regati Croatia Open 2023 koja je održana u Zagrebu proteklog vikenda 15. i 16. aprila. Palićani su na ovom takmičenju osvojili tri medalje, najuspešniji je bio Sergej Čipak koji je osvojio zlatnu i srebrnu medalju.

Tri medalje veslača Palića na ergometrijadi

Sre, 15.03.2023 - 22:17 -- dejan.vukovic

Veslačka sezona u Srbji počela je takmičenjem na veslačkim ergometrima, Prvenstvo Srbije održano je u Kristalnoj dvorani u Zrenjaninu.