Arhiva

Bačka ubedljiva protiv Banata

Ned, 30.03.2014 - 17:57 -- dejan.vukovic

Bačka - Banat 4:0 (2:0)

Stadion kod Somborske kapije, gledalaca oko 150. Sudija: Banjeglav Jelena. Strelci: Damjanović u 15. i 56. minutu. Radosavljev 32. i Vučković 85. minut.

Bačka: Gorjanac, Kolundžić, Damjanović, Svitić, Ušumović, Poljaković, Vučković (Kozoš), Radosavljev, Plojović (Maravić) (Nikić), Čović, Pete.

Banat: Bogunović, Opančina, Bogdanović, Stupar (Rikanović), Tanković (Rigo), Bogić, Josimović, Gavrić (Bujanovski), Radišić, Stevančević i Kalinov.

Bačka savladala Novi Sad

Ned, 20.10.2013 - 18:51 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 - Novi Sad 2:0 (2:0).

Stadion kod Somborske kapije. Gledalaca: 150 Sudija: Marina Mašić (Pančevo) Strelci: 1:0 Koprivica 4. min; 2:0 Ušumović 26. min.

Bačka: Bilinović, Kolundžić (Obućina), Vujaklija, Svitić, Ušumović, Lazinica, Ivanović (Grubor), Radosavljev, Mandić (Panić), Koprivica, Simović

Novi Sad: Čavić, Bojović, Štefek, Patković, Cvijović, Žakula (Rađen), Suvajdžić (Pjević), Marković,Trifković (Tešić), Zorzić, Vujošević.

Bačka ispustila pobedu u poslednjem trenucima meča

Uto, 10.09.2013 - 00:55 -- dejan.vukovic

FK Bačka 1901 – OFK Bačka (Bačka Palanka) 1:1 (0:0)

Gledalaca oko 300 Sudija: Nebojša Zeljković (Crvenka) Strelci: 1:0 Grubor 53. min; 1:1 Marić 90+

Bačka 1901.: Latinović, Dragić, Stojković(Kolundžić), Svitić(Kiš), Ušumović,Lazinica, Ivanović, Radosavljev, Grubor, Koprivica, Vujaklija(Panić)

Bačka(BP): Studen, Mijić, Laćarak, Radović(Marić), Ponjević,Jašović, Zečević, Kanja, Trivković6(Tepić), Tančić(Balinović), Dmitrović

Bačka pred odlučujućom utakmicom

Uto, 18.06.2013 - 20:30 -- dejan.vukovic

FK Bačka 1901 nalazi se pred ostvarenjem cilja koji su sebi postavili pred početak sezone, a to je ulazak u Srbsku ligu. Za ulazak u viši rang potrebna im je samo još jedna pobeda u baraž seriji koju igraju protiv FK Index.

U prvom susretu koji je odigran u subotu 15.06. nije bilo pobednika, ali ni golova pošto je meč završen sa 0:0. Revanš između ove dve ekipe igra se na stadionu kod Somborske kapije u sredu 19.06 sa početkom od 17h.

Fudbaleri Bačke 1901 započeli sa pripremama

Pon, 21.01.2013 - 14:00 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Bačke 1901 današnjom prozivkom započeli su pripreme za prolećni deo koji počinje 16. marta. Trenutno se nalaze na drugom mestu Vojvođanske lige sa ciljem da u nastavku prvenstva obezbede ulazak u viši rang.

Bačka slavila u derbiju kola

Sub, 10.11.2012 - 15:00 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 - Vršac 2:1 (0:0)

Fudbaleri Bačke ostvarili su veoma bitnu pobedu u derbiju 13. kola Vojvođanske lige grupa Istok. Subotičani su se sastali sa liderom na tabeli ekipom Vršca, tako da im je pobeda u ovom susretu bila veoma važna za priključak u sam vrh prvenstvene tabele.

Bačka ubedljiva protiv Bačke iz Pačira

Sre, 18.04.2012 - 17:00 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 - Bačka (Pačir) 6:1 (3:1)

Ekipa Bačke savladala je danas na stadionu kod Somborske kapije istoimenu ekipu iz Pačira u 22. vanrednom kolu Vojvođanske lige grupa Istok sa uverljivih 6:1. Subotičani su u roku 6 minuta prvog poluvremena stekli veliku prednost postigavši čak tri gola. Poveli su domaći golom Kozoša u 16. minutu, da bi Nikutović udvostručio prednost u 19. min. Samo tri minuta kasnije bilo je 3:0 u korist Bačke 1901, kada je Kozoš postigao novi gol za crveno-bele. Gosti su smanjili golom Tatalovića iz slobodnog udarca u 27. minutu.

Spartak savladao Bačku u prijateljskoj utakmici

Sre, 28.09.2011 - 16:00 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 - Spartak Zlatibor voda 0:2 (0:1).

Teren FK Bačka 1901, sudija: Stantić Tadija, gledalaca: 100. strelci : Adamović (20. min), Milivojev (61.min) za FK Spartak Zlatibor vodu.

Bačka 1901: Miković, Lukač, Višnić, Hubert, Vasić, Vojnić Zelić, Kolundžić, Trešnjić, Maravić, Godar, Antonić. Igrali su još: Gorjanac, Vitas, Đeger, Marković N. , Marković S. , Bator i Sovilj.