Goran Drača novi podpredsednik Fk Spartak

Pon, 17.06.2013 - 18:45 -- dejan.vukovic

Upravni odbor FK “Spartak Zlatibor voda” je danas održao VII. sednicu. Na sednici su verifikovani ugovori sa pojedinim igračima, analiziran rad šefa struke Petra Kurćubića u prolećnom delu prvenstva kao i donošenje odluka vezanih za rad Škole fudbala. Kurćubiću je produžen ugovor na dve godine.

Na sednici su imenovani novi članovi UO, imenovan je novi potpredsednik Kluba I izvršni direktor.

Novaković proglašen za najboljeg igrača sezone

Čet, 23.05.2013 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda je napravila izbor najboljih igrača koji su obeležili sezonu. Danas je upriličena mala proslava na kojoj su proglašeni najbolji pojedincima kojima su dodeljeni pehari.

Do izbora se došlo glasanjem navijača i simpatizera kluba koji su u protekla dva dana davali glasove za svoje favorite. Po tim ocenama najlepši gol sezone postigao je Aleksandar Nosković, petom u meču protiv Jagodine koju su Subotičani dobili sa 2:1. Pehar za naj gol predao mu je sportski direktor Miodrag Morača.

Poraz fudbalera od OFK Beograda

Sre, 22.05.2013 - 19:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - OFK Beograd 0:2 (0:2).

Pre početka utakmice uprava Spartak Zlatibor vode pobrinula se za malo slavlje. Fudbaleri koji su zabeležili preko 100 nastupa u Super ligi za boje Spartak Zlatibor vode dobili su priznanja u vidu jubilarnih dresova. Nagrađeni su Vladimir Torbica koji je zabeležio 107 nastupa, Vidak Bratić (102) i Aleksandar Nosković (102). Uramljene dresove uručio je Željko Knežević, potpredsednik FK Spartak Zlatibor voda.

Spremni za meč sa Novim Pazarom

Pet, 29.03.2013 - 16:00 -- dejan.vukovic

U prostorijama Sportskog Saveza održana je press konferencija n akojoj je najavljena utakmica 20. kola Jelen Super lige između Spartak Zlatibor vode i Novog Pazara. Utakmica se igra u subotu 30. 03 sa početkom od 14:30h.

Ispred Subotičkog Superligaša na pressu je bio Petar Kurćubić, šef struke i prvotimac i jedan od najiskusnijih u ekipi Darko Puškarić.

Spartak u sudijskoj nadoknadi ispustio pobedu

Sub, 09.03.2013 - 16:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Javor 1:1 (1:0)

Spartak Zlatibor voda nije uspeo da pobedi ekipu Javora iako su do devedesetog minuta imala prednost od 1:0, pošto je Javor u poslednjim trenucima golom Đorđevića izjednačio na 1:1.

Održana redovna skupština FK Spartak

Uto, 05.03.2013 - 21:00 -- dejan.vukovic

Danas je u svečanoj sali Nove Opštine održana treća redovna skupština FK Spartak Zlatibor voda. Skupštini je prisustvovalo dvadeset članova na kojoj je nakon izbora radnih tela, usvojen zapisnik sa druge redovne sednice. Nakon toga je predsednik kluba Dragan Simović podneo izveštaj o dosadašnjem radu Upravnog Odbora.

Fudbaleri Spartaka nerešeno sa Slobodom

Sre, 27.02.2013 - 17:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Sloboda Point 2:2 (1:0)

Na startu prolećnog dela Spartak Zlatibor voda je remiozirala sa Slobodom 2:2. Utakmica je odigrana po teškom terenu za igru, hladnom i kišovitom vremenu.

Nerešeno sa Kapošvarom u generalci

Sre, 20.02.2013 - 16:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Rakoci Kapošvar 2:2 (1:1).

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 100. Sudija: Glođović (Vrbas), Petrović(Kikinda), Korajlija (Novi Sad). Strelci: Torbica u 24. minutu, Despotović u 81. minutu(za Spartak Zlatibor vodu), Olah u 14. minutu, Valtner u 82. minutu (za Kapošvar).

Spartak Zlatibor voda: Aleksić, Farkaš, Bratić, Antonić, Popara (Puškarić), Šarac, Kovačević, Torbica, Čović, Novaković, Despotović.

Poraz fudbalera od Rudara

Ned, 03.02.2013 - 22:45 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Rudar 0:3 (0:2)

Stadion na Jazu, Gledalaca: oko 50, sudija: Kaluđerović Jovan. Strelci: Igumanović 20. i 32. minut, Šljivančanin 63. minut (Rudar)

FK Spartak Zlatibor voda:I poluvreme: Stijaković, Mezei, Bratić, Kwin, Antonić, Popara, Novaković, Šarac, Torbica, Puškarić, Čović. II poluvreme: Ićitović, Farkaš, Jocić, Kwin, Damjanović, Ljubenović, Jondić, Vojvodić, Antonić, Milivojev, Nosković