Mark Perčić prvi na Kupu Srbije

Uto, 09.10.2018 - 08:22 -- dejan.vukovic

Biciklista Spartaka Mark Perčić osvojio je prvo mesto na Kupu Srbije u konkurenciji mlađih kadeta koje je održano u Beogradu.

Četiri medalje biciklista na Prvenstvu Srbije

Pon, 06.08.2018 - 17:33 -- dejan.vukovic

Takmičari Biciklističkog kluba Spartak osvojili su 4 medalje na Prvenstvu Srbije koje je održano u Čačku u organizaciji Biciklističkog kluba Borac i Biciklističkog saveza Srbije.

Biciklisti Spartaka na trci Talenti Beograda i Evrope

Pon, 23.07.2018 - 19:51 -- dejan.vukovic

Biciklisti Spartaka učestvovali su na Međunarodnoj biciklističkoj trci "Talenti Beograda i Evrope" na kojoj su se takmičili kadeti i mlađi kadeti,

Prva etapa je vožena od Auto centra do Nacionalne vozačke akademije ukupne dužine od 60km., na kojoj je Perčić Mark zauzeo 3. mesto među mladim talentima i 29. mesto u apsolutnoj kategoriji dok je Avdić Dino bio četrdeset i osmi.

Mark Perčić odličan na trci u Sloveniji

Pon, 02.07.2018 - 15:30 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda održana je trodnevna biciklistička trka u Dolenjsku u Slovenijai, od 29.06. do 01.07. za mlađe kategorije na kojoj je učestvovao i takmičar biciklističkog kluba Spartak, Mark Perčić sa mlađom kadetskom reprezentacijom Srbije i postigao istorijski rezultat za ovo godište dečaka u Srbiji.

Dve medalje biciklista na Kupu Srbije

Uto, 19.06.2018 - 23:11 -- dejan.vukovic

Biciklisti Spartaka učestvovali su na Kupu Srbije koji je održan u Šidu u nedelju 17. juna na kojem je najviše uspeha ostvarila Nikolina Perčić koja je bila druga među poletarkama i sve bolji Mark Perčić koji je bio treću u konkurenciji mlađih kadeta.

Mark Perčić drugi u Austriji

Uto, 12.06.2018 - 22:05 -- dejan.vukovic

Biciklista Spartaka, Mark Perčić učestvovao je na Kupu Austrije koje je održano u Gracu 9. i 10. juna.

U Subotu 9. juna na stazi dužine 32 kilometra subotičanin je osvojio drugo mesto dok je dan kasnije na poligonu spretnosti u dužini od 20 km bio treći.

Sledeće nedelje 17. juna nastupiće na Kupu Srbije što će mu biti i poslednja provera pred Državno prvenstvo koje se održava u Erdeviku i Kraljevu.

Mark Perčić treći u Sloveniji

Čet, 31.05.2018 - 16:39 -- dejan.vukovic

Biciklista Spartaka Mark Perčić je u svom prvom nastupu u reprezentativnom dresu osvojio bronzanu medalju na trci u konkurenciji kadeta koja je održana prošlog vikenda, od 25. do 27. maja, GP Idrija u Sloveniji.

Biciklisti Spartaka učestvovali na tri trke u nedelju dana

Sre, 23.05.2018 - 22:26 -- dejan.vukovic

Biciklisti Spartaka u proteklih nedelju dana učestvovali su na tri takmičenja, Kupu Srbije koje je održano u Čačku, na međunarodnoj juniorskoj trci Sajamski gradovi Novi sad - Kovilj i na Kupu Slovenije koje je održano u gradu Komenda.

Na Kupu Srbije koje je održano 13. maja od subotičana najbolji su bili Perčić Nikolina i Perčić Mark koji su osvojili treća mesta u svojim kategorijama. Rezultati takmičara biciklističkog kluba Spartak.

Prepodne, drumska trka Trbušani, krug 8 km:

Rezultati biciklista Spartaka na Kupu Srbije

Pon, 23.04.2018 - 21:14 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda u Somboru je održan Kup Srbije u biciklizmu na kojem su učestvovali i biciklisti Spartaka. Najbolji plasman ostvario je Mark Perčić u konkurenciji mlađih kadeta osvojivši 2 mesto i Nikolina Perčić koja je među poletarkama bila treća.

Biciklisti Spartaka nastupili na trci u Sloveniji

Uto, 10.04.2018 - 23:47 -- dejan.vukovic

Biciklistički klub Spartak proteklog vikenda je učestvovao na trci u Tropovcima u Sloveniji. Nastupili su sa četiri takmičara od kojih je najbolji plasman ostvarila Nikolina Perčić osvojivši četvrto mesto u konkurenciji poletarki na stazi od 15 kilometara.