Pet, 21.10.2011 - 15:30 -- dejan.vukovic

Sportska infrastruktura u Subotici od danas je bogatija za još jedan objekat. Nova sportska hala veličine 1000 m2 danas je i zvanično predata na upotrebu subotičkim sportistima.

Borčić i Maksuti pobednici turnira Vilijem Harangozo

Ned, 02.10.2011 - 19:00 -- dejan.vukovic

Danas je u Hali sportova održan 36. Memorijalni turnir Vilijem Harangozo u stonom tenisu. Za razliku od ranijih sezona ove godine su nastupili takmičari koji igraju u domaćoj ligi, uprkos toj činjenici ljubiteljiovog sporta mogli su videti veoma zanimljive partije. Pobednik u muškom singlu je Đorđe Borčić koji je u finalu savladao Marka Petkova sa 4:2. U konkurenciji žena pobednica je Anet Maksuti koja  je u finalu savladala svoju klupsku koleginicu Aliz Đurčik takođe sa 4:2.

Poraz stonotenisera od Crvene Zvezde

Sub, 01.10.2011 - 12:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Crvena Zvezda 1:4.

Subotički stonoteniseri nisu uspeli da iznenade favorita prvenstva i zasluženo su poraženi u današnjoj utakmici 3. kola Super lige. Uprkos porazu subotičani su pružili veliki otpor favoritu tako da je malobrojna publika mogla da uživa u zanimljivim partijama. Jedinu pobedu za domaće ostvario je Kostadinović koji je savladao Pavlovića sa 3:1, i u poslednjoj partiji namučio Lorenca Lupuleskua igrača Zvezde koji je prošle godine bio član Spartaka.

Rezultati pojedinačno:

Aleksandar Radosavljević treći na turniru u Čoki

Ned, 28.08.2011 - 10:00 -- dejan.vukovic

U petak i subotu Čoka je bila organizator medjunarodnog turnira u stonom tenisu gde se okupilo 32 kluba iz Srbije i Rumunije, u konkurenciji mladjih kadeta, kadeta i juniora. Memorijalni turnir je održan u spomen velikana i najzaslužnijeg stonotenisera ,selektora i profesora Sabo Ištvana ( 1937-2008 ) iz Čoke.

Učešće su uzele i mladje kategorije STK "Spartak" : Bognar Bence, Havedič David, Sinanović Denis, Radosavljević Aleksandar i Stančević Aleksandar. Najviše uspeha imao je kod kadeta Radosavljević Aleksandar koji je osvojio bronzanu medalju.

Rezultati:

Stonoteniski turnir za decu

Sre, 24.08.2011 - 17:00 -- dejan.vukovic

Stk"Stadion" je organizovao zanimljiv turnir u stonom tenisu za najmladje i to po kategorijama u pojedinačnoj i dubl konkurenciji. Postignuti rezultati

Pon, 08.08.2011 - 15:00 -- dejan.vukovic

Stonoteniski klub "Herceg Novi " u saradnji sa firmom "BIRO KONTO" organizovali su odličan turnir u stonom tenisu u pojedinačnoj konkurenciji na kojem je učestvovalo 16 takmičara iz gradova: Valjevo, Lazarevac,Subotica, Herceg Novi, Igalo, Novi Sad, Lajkovac i Manhajma (Nemačka).

Žednički Lavovi pobednici biznis lige u stonom tenisu

Sub, 16.07.2011 - 10:00 -- dejan.vukovic

15.07 završena je druga po redu letnja biznis liga u stonom tenisu za amatere na kojoj je ubedljivo pobedila ekipa Žedničkih Lavova (sastav ekipe: Vrndžić Dušan i Galfi Robert). Iznenadjenje turnira je i plasman ekipe " Mopet " koji su kao novajlije zauzeli 4 mesto, dok je razočarala  ekipa "Nesalomovi" koja je i pored pojačanja za biznis ligu zauzela poslednje mesto. Najbolji takmičar po pojedinačnom učinku je Vrndžić Dušan (Žednički Lavovi) koji je ligu završio bez poraza !

Konačna tabela posle pet kola:

Uskršnji turnir Su Top 9

Ned, 17.04.2011 - 18:00 -- dejan.vukovic

Stk "Spartak" je bio organizator 2 turnira za pionire povodom uskršnjih praznika , turnir se odvijao na 2 lokacije za stoni tenis i to :
SU TOP 9 "A" grupa ( Stk "Spartak ",Subotica )
i SU TOP 16 " B" grupa ( Stk "STADION ",Subotica )

Organizator je obezbedio za najboje takmičare u obe konkurencije kako pojedinačno i u parovima medalje i
Vredne robne nagrade u vidu opreme za stoni tenis kao i lepe Knjige za uspomenu kao i za čitanje .