Arhiva

Stonoteniseri ubedljivi u Mađarskoj

Uto, 15.09.2015 - 23:09 -- dejan.vukovic

Stonoteniseri Spartaka učestvovali su na prvom meorijalnom turniru "kalas Kazmer" koji je održan u Kiškunfeleđhazi u Mađarskoj. U prelepoj vrhunski opremljenoj sali sa 24 stola, takmičili su se stonoteniseri od najmlađih do najstarijih, od pionirskih kategorija, preko apsolutne do veterana.

Stonoteniseri Spartaka su nastupili u svim kategorijama koji su osvojili čak pet prvih mesta.

Rezultati stonotenisera Spartaka:

Stefan Kostadinović osvojio turnir u Sarajevu

Uto, 23.06.2015 - 22:18 -- dejan.vukovic

Stefan Kostadinović, stonoteniser Spartaka zabeležio je odličan rezultat na tradicionalnom međunarodnom stonoteniskom turniru "Stens open 2015" koji je održan u Sarajevu.

Stefan je osvojio turnir u konkurenciji seniora pošto je u finalu je savladao Konjić Edina iz BIH. Od organizatora je dobio veliki pobednički pehar, medalju kao i vrednu novčanu nagradu.

Stonoteniseri Spartaka savladali Stenes

Ned, 14.12.2014 - 13:05 -- dejan.vukovic

Spartak - Stenes 4:3

Stonoteniseri Spartaka su u krajnje neizvesnom meču 9.kola super lige Srbije u stonom tenisu savladali Stenes iz Zrenjanina rezultatom 4:3.

Uspešni stonoteniseri na turniru u Čoki

Pon, 01.09.2014 - 23:41 -- dejan.vukovic

Stonoteniski klub "Čoka" iz Čoke tradicionalno po četvrti put je bio domaćin prvog turnira u sezoni pod nazivom "Sabo Ištvan" koji se boduje za rang listu STSS i to u kategoriji mlađih kadeta i mlađih kadetkinja. Istovremeno  organizovan je i turnir za kadete i kadetkinje koji se nije bodovao za rang listu.

Čokić treći na pojedinačnom prvenstvu Srbije

Pon, 07.04.2014 - 19:57 -- dejan.vukovic

Stonoteniseri Spartaka učestvovali su na pojedinačno prvenstvo Srbije za mlađe kadete koji je održan u Bečeju. Spartak su predstavljalči Čokić Aleksandar, Havedič Dario, Videc Luka i Andrašić Luka.

Čokić Aleksandar je ostvario odličan rezultat i osvojio bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji. U borbi za ulazak među četiri najbolja pobedio je Pavlovića iz ekipe IMT (Beograd) dok je za ulazak u finale poražen od Benke Akoša iz Vojvodine (Bačko Gradište).

Rezultati mlađih kadeta:

Stonoteniser Čokić osvojio kadetski turnir

Pon, 11.11.2013 - 09:29 -- dejan.vukovic

Mladi stonoteniseri Spartaka učestvovali su Jesenjem Otvorenom kadetskom turniru Bečej 2013 koji je organizovan u sali OSC Mladost, 9.11 u Bečeju.  Od Spartakovih stonotenisera nastupili su Uglješa Lukić u konkurenciji juniora i Aleksandar Čokić u konkurenciji mini kadeta i mlađih kadeta.

Stonoteniseri u Kiškunmajši

Uto, 08.10.2013 - 22:54 -- dejan.vukovic

Mladi takmičari stonoteniskog kluba Spartak učestvovali su na drugom po redu Kiskunmajša stonoteniskom turniru u Mađarskoj. Za Spartak su nastupili:  Čokić Aleksandar, Videc Luka, Havedič Dario, Martinović Marko, Bognar Bence, Rekecki Mate i Kovačević Denis.

Rezultati subotičana sa najviše uspeha:

Uspešan vikend stonotenisera Spartaka

Pon, 16.09.2013 - 19:23 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda stonoteniski klub Spartak imao je niz aktivnosti. U okviru drugog kola Super lige Spartak je slavio u Prokuplju pobedom nad ekipom Topličanin, Kostadinović Stefan je pobednik Kolenica Kupa u apsolutnoj konkurenciji koji je održan u Bečeju dok su mlađe selekcije učestvovale na turniru u Bačkoj Topoli.

Topličanin (Prokuplje) - Spartak 1:4

Jevtović i Galonja pobednici Top 16

Ned, 30.12.2012 - 17:00 -- dejan.vukovic

Subotica je u protekla dva dana bila domaćin najboljim stonoteniserima Srbije "Top 16". Turnir je održan u Stonoteniskom centru za seniorke i seniore. Stonoteniski savez Srbije je za po tri prvoplasirana igrača, odnosno igračice, obezbedio novčane nagrade: 1. mesto - 30.000 dinara, 2. mesto 20.000 dinara i 3. mesto - 10.000 dinara.

Stonoteniseri poraženi od Crvene Zvezde

Sub, 13.10.2012 - 18:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Crvena Zvezda 1:4

Stonoteniseri Spartaka poraženi su u trećem kolu Superlige od Beogradske Crvene Zvezde sa 4:1. Jedini poen za Subotičane doneo je Stefan Kostadinović.