Fk Spartak- Radnički P 1:0 (0:0)

Sre, 25.04.2007 - 16:00 -- dejan.vukovic

U današnjem 30. kolu prve lige "Telekom Srbija" domaći Spartak je na gradskom stadionu ugostio Radnički iz Pirota i pobedio u poslednjim minutama utakmice sa 1:0.

Novi prvi trener Spartaka Predrag Pejović bio je lišen usluga svog prvog golmana Rajić Nenada koji je u prošlom kolu dobio crveni karton. Plavo-beli golubovi su krenuli od početka silovito ka golu međutim bez pravih šansi za pogodak. U nastavku susreta igralo se najviše na sredini terena bez pravih udaraca ka golu protivnika, sve do 87 minuta kada je Mijić glavom poslao loptu u gol Radničkog. Spartak je tako došao do nova tri prvenstvena boda.

Spartak: Tumbas, Stanojević, Ristić, Ljubinković, Babić, Radovanović, Papović, Milčić, Nosković, Veselinov i Mijić
trener: Predrag Pejović

Radnički Pirot: Pavlović, Stanojević, Marović, Skopljak, Jeličić, Vujadinović, Sokolov, Mirčeta, Jovanović, Medić i Paunović
trener: Vignjević Nebojša