Subotica poražena u derbiju kola

Ned, 28.09.2014 - 17:36 -- dejan.vukovic

Subotica – OFK Odžaci 0:1 (0:1)

Subotica, Stadion: Nikola Tesla. Gledalaca: 350. Sudija: Delibašić (Vrbas). Strelac: Crnjanski u 17. Minutu.

Subotica: Kumozec, Vukov, T. Nikšić (Dragić), Masalušić, Ilovac, Jukić, Vojnić (Drčelić), Mirkov, B. Nikšić, Benjak (Popović), Ivić.

Odžaci: Kronić, Stojšić, Faber, Babić, Popović, Crnjanski, Radović, Ševarac (Mušikić), Zrc, Vujošević, Đorović (Prelić).

Fudbaleri Subotice poraženi su u 7. kolu od lidera na tabeli ekipe Odžaka sa minimalnih 1:0. Iskusnija gostujuća ekipa nametnula je svoj tempo od početka utakmice. Poveli su u 17. minutu golom Crnjanskog na asistenciju Đorovića. Uzvratili su domaći u nastavku i stigli skoro do izjednačenja iz jedne kontra akcije. U finišu prvog poluvremena pokušao je Radović iz daljine međutim golman Subotice, Komazec bio je na visini zadtka.

Nastavak susreta doneo je bolju igru Subotice, međutim nisu uspeli da zatresu protivničku mrežu. Nakon sedam odigranih kola Subotica se nalazina visokom trećem mestu sa 5 pobeda i dve izgubljene utakmice (od prve i drugoplasirane ekipe).  U sledećem kolu gostuju Preporodu u Novom žedniku.