Röplabda: A Vojvodina legyőzte a Spartacust

Kategorija:

A Szerb férfi röplabda kupa nyolcaddöntőjében a címvédő, újvidéki Vojvodina 3-1-es győzelmet aratott Szabadkán, az I. liga harmadik helyén álló Spartacus felett. A fiatal szabadkai együttes kiválóan helytállt, hiszen a megnyert harmadik játszma mellett a másik háromban is több mint húsz pontot ért el a jóval esélyesebb vendégek ellen.

Tegnap még két negyeddöntős kiléte vált ismertté, miután a Kosovska Mitrovica együttese 3-2-re verte a kragujeváci Radničkit, a Niš pedig 3-0 arányban múlta felül az Inđija gárdáját. Ma további négy mérkőzést játszanak: a belgrádi Železničar a kraljevói Ribnicát, a Klek a Crvena zvezdát, a Kuršumlija a Novi Pazart, az ópazovai Jedinstvo pedig a ljigi Spartakot fogadja. Csütörtökre egy mérkőzés marad, melyen a požareváci Mladi radnik és a Partizan mérkőzik meg.