Uspešni karatisti na dva međunarodna turnira

Pon, 05.11.2018 - 17:58 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda karatisti Spartak Enpija učestvovali su na dva Međunarodna karate turnira na kojima su osvojili veliki broj medalja.

U subotu 3. novembra u Odžacima je održan Internacionalni turnir pod nazivom "Zlatna pesnica" koji je okupio preko 250 takmičara iz Srbije, Rumunije, Mađarske i Bosne i Hercegovine. Na ovom takmičenju Karate klub Spartak Enpi je osvojio 14 medalja od kojih su 4 zlatne, 8 srebrnih i 2 bronzane.

Osvajači medalja:

Zlatne:

• Kate - Osvald Bendžamin
  • Borbe – Popović Milena, Cvijin Nađa, tim pionira (Marodić Uroš, Pokornić Sergej, Kolar Nenad)

Srebrne:

• Kate- Cvijin Nađa, Marodić Uroš, Kolar Nenad, Pokornić Sergej, Ćojder Teodora
  • Borbe – Pokornić Ognjen, Popović Lidija, Kolar Nenad

Bronzane:

• Kate – tim pionira (Marodić Uroš, Pokornić Sergej, Kolar Nenad)
  • Borbe – Marodić Uroš

Mladi subotički karatisti bili su uspešni i na Internacionalnom turniru „Trofej Bačke Topole 2018“ koji je održan u Bačkoj Topoli u nedelju 04. novembra. Međunarodni karate turnir okupio je preko 100 takmičara iz Srbije, Rumunije, Mađarske i Bosne i Hercegovine. Takmičari karate kluba Spartak Enpi pod vodstvom trenera Milana Poledice osvojili su ukupno 9 medalja, 3 zlatne, 3 srebrne i 3 bronzane.