Dve medalje Kik boksera Spartaka na državnom prvenstvu

Ned, 03.11.2019 - 13:52 -- dejan.vukovic

Takmičari Kik boks kluba Spartak su sa dva takmičara 2. novembra nastupili na državnom prvenstvu u Senti u disciplini full kontakt, tehnički zahtevnoj, koja dozvoljava samo visoke nožne udarce. Sa prvenstva su se vratili sa dve osvojene medalje, jednom srebrnom i jednom bronzanom.

U kategoriji do 60 kg Predrag Buljovčić je u polufinalnoj borbi izgubio borbu od takmičara iz Niša, preglasavanjem u 3 runde te osvojio bronzanu medalju.

Sergej Vračar, kategorija do 71 kg, radio je finalnu borbu protiv rivala iz KBK Batajnica u 3 runde i osvojio srebrnu medalju. Po rečima trenera kik boks kluba Spartak, Veselina Bunčića klub se žalio na odluku sudija da Sergej izgubi meč ma ovaj način, ali bezuspešno.