Arhiva

Tri bronzane medalje džudista

Uto, 19.11.2013 - 13:26 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka sa svojim sekcijama iz Bajmoka i Čantavira učestvovali su na 11. Yama - Arashi kupu koji je održan u Temerinu, učešće je uzelo 390 takmičara iz 40 klubova i 4 države. Spartak je sa svojim sekcijama nastupio sa 15 takmičara. Jedan deo ekipe je došao po sticanje iskustva, bez obzira na rezultat kvalitetnim borbama su opravdali odlazak. Drugi deo ekipe od kojih se očekuju rezultati sustigao je umor nakon 35 turnira u ovoj godini i svakako da je to uticalo na njihovo malo slabije izdanje.

Džudisti osvojil pet medalja na Sirmijum Kupu

Pon, 04.11.2013 - 10:49 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka osvojili su medalje proteklog vikenda u Sremskoj Mitrovici i Austriji. U Sremskoj Mitrovic na prestižnom džudo kupu Sirmijum učestvovalo je preko 300 takmičara iz 5 zemalja: Spartak je nastupio sa 6 svojih takmičara koji su osvojili 5 medalja.

Postignuti su sledeci rezultati: Šašić Nikola 1 mesto, Bošnjak Vuk 2 mesto, Vukas Dušan 3 mesto, Milošev Mihailo 3 mesto i Kaćanski Jugoslav 3 mesto. Takmičare su predvodili treneri Dušan Bartalos i Sebastijan Popić.

Šest medalja džudista u Beočinu

Uto, 15.10.2013 - 15:37 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka su učestvovali na četvrtom Trofeju Beočina gde je bilo 365 takmičara iz 4 države. Spartak je nastupio sa 9 takmičara koji su osvojili čak 6 medalja, ali ni jednu zlatnu. Subotičani su osvojili dve srebrne i četiri bronzane medalje.

Dve bronzane medalje džudista u Bečeju

Uto, 08.10.2013 - 13:30 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka učestvovali su na memorijalnom turniru "Željko Nikolić" koji je održan u Bečeju. Subotičanis su na ovom turniru imali dva svoja predstavnika koji su osvojili dve bronzane medalje.

Praznik džudoa u Hali sportova

Ned, 15.09.2013 - 15:55 -- dejan.vukovic

U hali sportova održano je drugo kolo Evro regionalne lige za starije pionire u džudou. Na takmičenju je prisustvovalo preko 170 takmičara iz pet zemalja regiona. Dđudo klub Spartak je jedan od tvoraca ove regionalne lige koja se pokazuje kao veoma ispravna i svrsi shodna.

Euro bodovi džudista Spartaka

Uto, 10.09.2013 - 11:31 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka osvojili su prve bodove Euro-regionalnu ligu. U Segedinu (Mađarska) je 07. septembra održano džudo takmičenje za poletarce i mladje pionire, kao i prvo kolo Euro-regionalne lige za starije pionire. Spartak je poveo 10 svojih takmičara koji su osvojili sedam medalja.

Tri medalje džudista Spartaka

Uto, 27.08.2013 - 22:30 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka učestvovali su na Međunarodnom Tenkeš Kupu koji je održan u Mađarskoj u mestu Šiklošu. U kategoriji mladjih i starijih pionira subotičani su poveli 9 takmičara i vratili se kući sa tri osvojene medalje. Nikola Šašić osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 36kg. Kod starijih pionira bronzanu medalju je osvojio Filip Ilanković do 60kg, kome ova kategorija ne odgovara, ali rad i trud na treningu ovaj put su adekvatno nagradjeni.

Nove medalje džudista Spartaka

Uto, 28.05.2013 - 11:00 -- dejan.vukovic

Džudo klub Spartak sa svojim sekcijama iz Bajmoka i Čantavira učestvovao je na prvenstvu Srbije za starije pionire koji je održan proteklog vikenda u Vršcu. Boje Spartaka branili su Pastor Csongor (sekcija Čantavir), Šašić Mihajlo, Nestorović Strahinja,Tripunović Veljko i iz sekcije Bajmok Levente Kermeci. Mladi džudisti ostvarili su odlične rezultate i osvojili dve medalje. Srebrnu medalju osvojio je Tripunović Veljko dok se bronzanim odličjem okitio Levente Kermeci. Veljko Tripunović je osvojenom srebrnom medaljom dobio poziv da sa reprezentacijom Srbije učestvuje na prvenstvu Balkana 4.

Pioniri džudo kluba Spartak osvojili 4 bronzane medalje

Pon, 13.05.2013 - 10:00 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka učestvovali su na prvenstvu Vojvodine za starije pionire koje je održano u Mokrinu. Na prvenstvu je nastupilo 137 takmičara iz trideset i jednog kluba. Ovo je ujedno bio i kvalifikacioni turnir za prvenstvo Srbije koje će se održati 25.05 u Vršcu. Spartak je sa svojim sekcijama Čantavir i Bajmok imao 11 takmičara koji su osvojili 4 bronzane medalje i 8 plasmana na prvenstvo države. Boje kluba branili su Šašić Nikola, Vukas

Džudisti Spartaka osvojili dve medalje u Beogradu

Uto, 30.04.2013 - 19:15 -- dejan.vukovic

Džudisti Spartaka učestvovali su na memorijalnom turniru "Vladan Petrović" u Beogradu koji je okupio preko 500 takmičara iz zemalja regiona. Domaćin je bio Omladinski džudo klub Beograd, koji se potrudio i svakako uspeo da napravi izuzetno jak turnir drugačiji od ostalih. Spojene su dve starosne kategorije te su tako mladji džudisti bili s jedne strane prilično hendikepirani jakom konkurencijom, a s druge strane to je bila i retka prilika da se oprobaju sa jakim i kvalitetnim takmičarima iz naše zemlje i sa medjunarodne džudo scene.