Otvorena sezona na subotičkom Hipodromu

Ned, 27.04.2014 - 22:08 -- dejan.vukovic

U organizaciji Konjičkog kluba Bačka na subotičkom Hipodromu održan je prvi trkački dan. Trkački dan nosio je naziv „Otvaranje sezone“, a okupio je kasače u šest trka.

Pobede su ostvarili Doly (I. Vukov) 1:22,7 min/km, Kronos (B. Mukić) 1:19,2, Perfekt (B. Kečenović) 1:18,5, Swinga (B. Mukić) 1:17,4, Panama Oaks (Ž. Vujanović) 1:19,7 i Ivana dei Nando (Z. Ožvar) 1:17,2 min/km.

Kadeti STK Spartak ekipni prvaci Srbije

Ned, 27.04.2014 - 21:55 -- dejan.vukovic

Kadeti stonoteniskog kluba Spartak postali su ekipni prvaci Srbije na Prvenstvu koje je održano u Stonoteniskom centru.

Mladi subotičani ostvarili su sve tri pobede i ubedljivo osvojili naslov prvaka. Najveća neizvesnot bila je u meču protiv Temerina u trećem kolu koja je završena pobedom Spartaka od 3:1. Pored Temerina subotičani su sa maksimalnih 3:0 savladali Stak i Čoku. Ekipu Spartaka sačinjavali su: Martinović Nikša, Havedić David, Bognar Bence, Kovačević Denis, Rekecki Mate i Čokić Aleksandar. Ekipu su predvodili treneri Mirko Gavrilović i Branko Brstina.

Mladi plivači Spartaka najbolji na Kupu Subotice

Ned, 27.04.2014 - 17:25 -- dejan.vukovic

Na bazenu SRC Prozivka održan je 3. Međunarodni miting “Kup Subotice 2014” na kojem je učestvovalo 14 klubova i 158 plivača. Takmičenje je bilo namenjeno najmlađim takmičarima (10 godina i mlađi), na kojem su takmičari Spartaka bili najuspešniji sa 28 osvojenih medalja (7 zlatnih, 13 srebrnih i 8 bronzanih).