Karate klub Enpi na Uskršnjem turniru

Pon, 14.04.2014 - 19:04 -- dejan.vukovic

Takmičari karate kluba „Enpi“ učestvovali su na Uskršnjem karate turniru koji je održan u Baču u organizaciji karate kluba Slavija. Na turniru je nastupalo oko 400 takmičara iz 28 klubova. Takmičari karate kluba „Enpi“ imali su veoma zapažene rezultate. Najuspešnija je bila Savić Anđela, koja je osvojila 4 zlatne medalje: kate pojedinačno, borbe pojedinačno, kate ekipno i borbe ekipno. Ona je ujedno bila i najuspešniji takmičar Uskršnjeg turnira.

Odlični nastupi karatista Enpija

Uto, 08.04.2014 - 13:28 -- dejan.vukovic

Karate klub Enpi je proteklog vikenda nastupio na nekoliko kvalitetnih međunarodnih turnira.

Eger, Mađarska - Prvenstvo Evrope u okviru Šotokan karate do organizacije Ujedinjenih nacija Reprezentacija Srbije je nastupila sa 10 takmičara na Prvenstvu Evrope na kojem je bilo 1540 takmičara iz 25 evropskih država. Članovi karate kluba Enpi osvojili su dve medalje, Dimitrije Anđelović zlatna medalja u konkurenciji kadeta i Milan Poledica bronzanu medalja u konkurenciji seniora.