Pobeda fudbalera Spartaka u sudijskoj nadoknadi

Ned, 30.08.2015 - 20:23 -- dejan.vukovic

Spartak – Vojvodina 2:1 (1:0)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 1.000. Sudija: Milorad Mažić (Vrbas). Strelci: 1:0 Makarić 5. minutu, 1:1 Ivanić u 58. minutu, 2:1 Ilić u 90+2. minutu

Spartak: Janošević, Farkaš, Kovačević, Antonić, Mezei, Makarić, Jočić, Eke, Milić (69. Ilić), Torbica (78. Jondić) , Bogunović (74. Živković)

Vojvodina: Žakula, Lakićević, Pankov, Pekarić, Radović, Sekulić, Maksimović, Stanisavljević (83. Zoćević), Ivanić, Paločević, Pavkov (76. Babić).

Spartak u Vojvođanskom derbiju dočekuje Vojvodinu

Sub, 29.08.2015 - 00:31 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartaka u nedelju 30. avgusta od 17 časova će ugostiti ekipu Vojvodinu u utakmici 8 kola Super lige. Idealna će ovo biti prilika da se igrači iskupe za poraz od Metalca na svom terenu u prošlom kolu.

Fudbaleri Spartaka poraženi od Metalca

Ned, 23.08.2015 - 02:22 -- dejan.vukovic

Spartak – Metalac 0:3 (0:2)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 350. Sudija: Lazar Lukić (Beograd). Strelci: 0:1 Merdović u 34. minutu, 0:2 Stanojević u 45+1 minutu, 0:3 Sedlar u 47. minutu.

Spartak: Janošević, Farkaš, Kovačević, Antonić, Mezei, Makarić (65. Uzuma), Jočić, Jondić (46. Ivanović), Ilić, Torbica, Milošević (78. Fedin).

Metalac: Belić, Nikodijević, Mladenović, Otašević, Sedlar, Panić, Ivanović (71. Milovanović), Dimitrijević (60. Luković), Đenić, Stanojević (82. Mijailović), Merdović.

Fudbaleri Spartaka dočekuju Metalac

Pet, 21.08.2015 - 17:47 -- dejan.vukovic

Spartak u 7. kolu Super lige dočekuju Metalac. Utakmica se igra na Gradskom stadionu u Subotici sa početkom od 17 časova. Nakon dva nerešena rezultata fudbaleri Spartaka su željni pobede i osvajanja celog plena. Povodom ove utakmice u prostorijma kluba održana je konferencija za štampu na kojoj je pored šefa struke Stevana Mojsilovića prisustvovao i mladi prvotimac i novi reprezentativac mlade selekcije Stefan Spremo.

Fudbaleri Spartaka gostuju Novom Pazaru

Sub, 15.08.2015 - 00:37 -- dejan.vukovic

Nakon nerešenog rezultata protiv Jagodine u petom kolu Super lige, fudbaleri Spartaka u nedelju 16. avgusta u noćnom terminu od 19 časova igraju protiv Novog Pazara na njihovom terenu.

Remi Spartaka i Jagodine

Sre, 12.08.2015 - 21:31 -- dejan.vukovic

Spartak – Jagodina 0:0

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 600. Sudija: Jeremić Milan (Beograd)

Spartak: Janošević, Farkaš, Kovačević, Antonić, Mezei, Makarić, Jočić, Milošević, Ivanović (84. Zlatković), Torbica  (79. Manojlović), Ilić (74. Živković)

Jagodina: Nikolić Đ, Milinković, Baošić (46. Miladinović), Gašić, Filipović, Antonijević (55. Đekić), Ožegović, Nedović, Savković, Nikolić U., Mihailović (62. Stoicev).

Fudbaleri Spartaka gostuju Partizanu

Pet, 07.08.2015 - 15:39 -- dejan.vukovic

Spartak u sledećem kolu gostuje aktuelnom prvaku države, ekipi Partizana. Utakmica se igra u subotu na stadionu JNA u subotu 8. avgusta od 19 časova. Povodom tog gostovanja u prostorijama kluba održana je press konferencija na kojoj je je pored šefa struke prisustvovao standardni prvotimac Vladimir Kovačević.

Fudbaleri Spartaka zabeležili prvu pobedu

Sub, 01.08.2015 - 23:26 -- dejan.vukovic

Spartak – Mladost 2:0 (1:0)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 300. Sudija: Dejan Anđelković (Kruševac). Strelci: 1:0 Makarić u 45. minutu, 2:0 Milošević u 79. minutu

Spartak: Mirković, Farkaš, Kovačević, Antonić, Mezei, Makarić, Jočić, Milošević (80. Marinković), Ivanović (82. Živković), Ilić, Plavšić (65. Jondić)

Mladost: Krznarić, Pešić (69. Protić), Golemić, Živanović, Kitanovski (46. Tešić), Gavrić, Lepović, Mijić, L. Jovanović (56. Živadinović), S. Jovanović, Pavlov.