Arhiva

Futsaleri Spartaka slavili u Nišu

Uto, 21.02.2023 - 21:23 -- dejan.vukovic

KMF Gvozdeni puk - KMF Spartak 3:4 (0:1)

Futsaleri Spartaka pobedili su sa 4:3 u Nišu ekipu KMF Gvozdeni Puk. Bila je ovo važna pobeda subotičana koja ih ostavlja u trci da izbore baraž ulaska u Prvu futsal Ligu Srbije.

Spartak je do prednosti stigao u 12. minutu golom iskusnog Veselina Guberinića. Do isteka prvog poluvremena obe ekipe su imale svopje prilike međutim na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću Spartaka.

Futsaleri Spartaka pobedom nad liderom završili jesenji deo

Ned, 27.11.2022 - 20:04 -- dejan.vukovic

Futsaleri Spartaka pobedili su lidera na tebeli ekipu SAS-a na njihovom terenu u Kristalnoj dvoarni u Zrenjaninu u poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva sa 6:5 i time im naneli prvi poraz u ovoj sezoni.

Futsaleri Spartaka izborili plasman u Drugu ligu

Uto, 19.04.2022 - 21:22 -- dejan.vukovic

Futsaleri Spartaka su novi učesnici Druge lige pošto su u dvomeču bili bolji od ekipe Leteći Holanđanin iz Vrbasa. Subotičani su pobedili u Vrbasu u prvoj utakmici da bi u revanšu izborrili remi (3:3) i time obezbedili plasman u viši rang.

Derbi u malom fudbalu pripao Spartaku

Pon, 27.09.2021 - 18:28 -- nikola.tumbas

Počela je nova sezona u Futsal ligi Vojvodine, grupa Sever u kojoj Subotica ima čak tri predstavnika. Već u prvom kolu odigran je derbi između Spartaka i Letećih Bajmočana koji je ubedljivo pripao momcima u plavo belim dresovima, 8:1.