Veterinarski zavod uz košarkaše Spartaka

Čet, 22.10.2009 - 13:00 -- dejan.vukovic

U Press centru Hale sportova potpisan je ugovor o sponzorstvu Mkk Spartak i Veterinarskog zavoda Subotica. Ugovor su potpisali Slavko Imrić, predsednik Mkk Spartak i Nataša Bajić Pavićević direktorica Veterinarskog zavoda. Veterinarski zavod je u košarkaškom klubu Spartak prepoznao partnera kome je potrebna njihova pomoć za ostvarivanje zacrtanih planova i plasmana u viši rang takmičenja. Na potpisivanju sponzorskog ugovora prisutan je bio i Nemanja Simović, član gradskog veća zadužen za sport, omladinu i turizam.

Košarkaši Spartaka pobedom završili sezonu

Sre, 15.04.2009 - 18:30 -- dejan.vukovic

Mkk Spartak - Mladost 92:75 (23:14, 22:27, 23:15, 25:19).

Košarkaši Spartaka pobedom su završili takmičarsku sezonu u  Srpskoj košarkaškoj ligi grupa Vojvodina. Poražena je ekipa Mladosti iz Bačkog Jarka sa 17 poena razlike. Domaći košarkai dobro su počeli meč i prvu trećinu uspešno rešili u svoju korist sa 23:14. U nastavku igre gosti preko raspoloženog Medića koji postiže čak 12 poena u drugoj četvrtini, uspevaju da  se rezultatski približe i na odmor odu sa samo 4 poena minusa.

Pobeda košarkaša Spartaka

Sub, 07.03.2009 - 18:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Sveti Đorđe 80:68 (25:20, 18:16, 19:17, 22:15).

Subotički košarkaši porazili su ekipu Sveti Đorđe u okviru 19. kola Srpske lige grupa Vojvodina. Gosti iz Žitišta imali su vođstvo samo u prvim minutama utakmice kada je na semaforu piusalo 0:3 i 2:5, nakon toga domaći košarkaši preuzimaju inicijativu i sigurnim koševima Topalova i Kalinića preokreću rezultat i zavrčavaju prvu deonicu u svoju korist sa 25:20. Do kraja meča subotičani su bili u stalnom vođstvu nedozvolivši gostima da preokrenu rezultat. Najefikasniji u redovima Spartaka bio je Kalinić sa 21p.