Kick boks klub Spartak

Borci Kik Boks Kluba Spartak osvojili su jednu zlatnu, četri srebrne i dve bronzane medalje na Otvorenom Prvenstvu Vojvodine u kung fu wu shu sanda borbama koje je održano u nedelju 10. Maja u Kikindi. U konkurenciji pionira debitovali su Gordana Živanović koja je u kategoriji do 52 kg osvojila srebrnu medalju i Miloš Panić koji je u kategoriji do 52 kg takođe osvojio srebrnu medalju. Dok je u konkurenciji kadeta Zoltan Uri na svom drugom takmičenju u kategoriji do 60 kg osvojio zlatnu medalju. U konkurenciji seniora debitovao je Njegoslav Romić koji je u kategoriji do 80 kg osvojio srebrnu medalju kao i Nebojša Knežević u kategoriji do 75 kg. Bronzane medalje osvojili su Nebojša Kovačević u kategoriji do 60 kg i Milan Agbaba u kategoriji do 65 kg.

Pon, 18.05.2015 - 08:33

Borci Kik Boks Kluba Spartak osvojili su tri srebrne i dve bronzane medalje na Otvorenom Prvenstvu Srbije u kung fu wu shu sanda borbama koje je održano u nedelju 22. Februara u Prigrevici-Apatin.

U konkurenciji kadeta debitovao je Zoltan Uri koji je u kategoriji do 56 kg osvojio srebrnu medalju. Jožef Zemko u kategoriji do 60 kg osvojio je bronzanu medalju dok je Đokić Veljko na svom drugom takmičenju u kategoriji do 85 kg osvojio bronzanu medalju. U konkurenciji juniora na svom prvom nastupu Nebojša Kovačević je u kategoriji do 60 kg osvojio srebrnu medalju kao i Vladimir Vujović koji se u kategoriji do 65 kg takođe okitio srebrnom medaljom.

Sre, 25.02.2015 - 13:39

Borci Kik boks kluba Spartak su u protekla dva vikenda ostvarili zapažene rezultate i tako uspehom zaokružili takmičarsku sezonu u 2014. godini. Ova godina je bila veoma uspešna, osvajali su medalje na svim državnim i vojvodjanskim takmičenjima u kik boksu i kung fu sanda borbama potvrdjujuci kvalitet takmičara ali i trenera dr. Veselina Bunčića.

U Leskovcu 23. novembra na poslednjem Prvenstvu Srbije u ovoj sezoni u kik boksu disciplina full kontakt osvojili su nove medalje. Obrad Cvijanović je u seniorskoj konkurenciji u kategoriji do 91 kg osvojio zlatnu medalju nastavljajući sa odličnim uspehom koji nije izostao ni sa prethodnih prvenstava Srbije kada je u disciplinama k1 i lou kick osvojio srebrne medalje. Miloš Keljanović je u seniorskoj konkurenciji u kategoriji do 71 kg ...