Čupak Aleks

Subotički gimnastičari iz kluba Partizan Železničar proteklog vikenda su učestvovali na 11. memorijalnom turniru "Laza Krstić i Marica Dželatović" sa svoja tri takmičara koji su ostvarili zapažene rezultate.

Tri subotička takmičara nastupala su u dve kategorije. U II kategoriji takmičili su se Čupak Aleks i Gombaš Balaz. U III kategoriji nastupio je Filip Kulić. Ovom prilikom  ujedno je održan i DKMT Kup gde su subotičani takođe uzeli učešće. Ukupno na ova dva takmičenja subotički gimnastičari su osvojili 37 medalja, od čega 15 zlatnih, 13 srebrnih i 9 bronzanih.

Uto, 01.12.2020 - 22:11

Proteglog vikenda 9. i 10 decembra u Novom Sadu odžano je međunarodno memorijalno takmičenje "Laza Krstić i Marica Dželatović" gde su takmičari gimnastičkog kluba Partizan-Železničar učestvovali u dve kategorije i postigli zapažene rezultate.

Na ovom takmičenju učešće je uzelo 12 zemalja. U najmlađoj kategoriji do 10 godina nastupila su 3 subotička takmičara: Strajnić Mihajlo, Gombaš Balaž i Čupak Aleks. U pojedinačnoj konkurenciji Gombaš Balaž je zauzeo sedmo, Strajnić Mihajlo deseto a Čupak Aleks 12 mesto. U finalnom delu takmičenja po spravama sva tri takmičara su se izborila za finale među 8 najboljih na nekoliko sprava. Gombaš Balaž je učestvovao na finalu na konju sa hvataljkama i razboju, Čupak Aleks na konju sa hvataljkama, krugovima i razboju, a Strajnić Mihajlo na...

detaljnije
Čet, 14.12.2017 - 19:42

Gimnastička lige Vojvodine, održana je 29. oktobra u Novom Sadu. Uspešan nastup zabeležili su takmičari Gimnastičkog društva Partizan iz Subotice.

• U I selekciji Gombaš Balaž osvojio je 1. mesto, Čupak Aleks 2 mesto.
  • U II selekciji ekipno su osvojili osvojili 1. mesto sa ekipom u sastavu: Kulić Filip, Strajnić Mihajlo i Juđak Romeo.
  • Pojedinačno Kulić Filip i Juđak Romeo su delili 1. mesto dok je Strajnić Mihajlo osvojio 3. mesto.

Nakon takmičenja proglašeni su i ukupni rezultati  I i II kola gimnastičke lige Vojvodine. Subotički gimnastičari zabeležili su tri prva mesta.

• U I selekciji Čupak Aleks je osvojio 1. mesto, a Gombaš Balaž 4. mesto.
  • U II selekciji ekipno su osvojili 1. mesto u sastavu: Kulić Filip, Strajnić...