Mario Polaček

Danas je u Hali sportova održan finalni turnir ekipnog prvenstva Srbije u dizanju tegova, kao i prvenstvo Srbije za mlađe seniore i seniorke do 23 godine.a ujedno i ekipno prvenstvo za mlađe seniore i seniorke. Prvo mesto i nova titula ekipnog prvaka Srbije pripala je dizačima Spartaka. Ova je deveta uzastopna titula prvaka države, a ukupno u svojoj istoriji KDT Spartak je osvojio 15 ekipnih prvenstvenih titula u dizanju tegova.

Pobednička ekipa je nastupila u sastavu: Vert Stipan - trener,  takmičari: Aroksalaši Ervin, Kajdoči Tamaš, Kajdoči Tivadar, Kanižai Aron, Polaček Mario i Rožnjik Ervin.

Drugo mesto pripalo je ekipi Srema iz Sremske Mitrovice, dok je treća bila ekipa Herkulesa iz Bača. Takmičari Spartaka su postigli izuzetne...

detaljnije
Ned, 20.10.2013 - 21:47

U Somboru 28.09.2013 u  je održano pojedinačno prvenstvo Vojvodine za mlađe seniore do 23 godine i II. kolo ekipnog prvenstva Srbije za seniore region Vojvodine u dizanju tegova.

Na  II. kolu ekipnog prvenstva Srbije za seniore, region Vojvodine, ekipa  Spartaka  za koju su nastupali: Aroksalaši Ervin, Kajdoči Tamaš, Kajdoči Tivadar, Kanižai Aron, Polaček Mario, Rožnjik Ervin, zauzela je I. mesto sa ukupno osvojenih 1815 poena.

Drugo mesto pripalo je ekipi Herkules iz Bača sa ukupno osvojenih 1555 poena, treće mesto je zauzeo Radnički iz Sombora sa osvojenih 1527 poena, četvrta je bila ekipa  Srem iz Sremske Mitrovice sa 1483 poena.

U pojedinačnoj konkurenciji na prvenstvu Vojvodine za mlađe seniore do 23 godine  takmičar i Spartaka su ostvarili sledeće rezultate...

detaljnije
Pon, 30.09.2013 - 12:33

U Novom Beceju je u subotu 27.03.2010god odrzano Juniorsko prvenstvo Vojvodine u dizanju tegova na kojem su takmicari KDT,,SPARTAKA,, ostvarili sledece rezultate:

-Polacek Mario u kategoriji do 62 kg zauzeo I mesto sa novim Drzavnim rekordima-SRBIJE kako u izbacaju tako I u trzaju, te Olimpijskom biatlonu.....rezultat 88kg-107kg-195kg,
-Kajdoci Tamas 3 mesto u kategoriji do 77 kg.......rezultat 65kg-75kg,
-Roznjik Ervin 2 mesto u kategoriji do 85 kg...........rezultat 90kg-115kg,
-Polacek Sanel 2 mesto u kategoriji do 94 kg........rezultat 70kg-85kg
-Kajdoci Tivadar 1 mesto u kategoriji +105 kg.......rezultat 115kg-145kg

Sa Ovim rezultatima takmicari KDT,,SPARTAK,, su postali I Ekipni prvaci Vojvodine u juniorskom uzrastu.