Zoltan Uri

Borci kik boks kluba Spartak su u subotu 29.08.2015. učestvovali na Evropskom kupu u kung fu wu šu formama i sanda borbama koje je održano u Novom Bečeju. Na takmičenju su pored klubova iz Srbije učestvovali  i klubovi iz Bosne i Hercegovine, Mađarske, Bugarske, Makedonije i Češke .

Na ovom takmičenju u sanda borbama je učestvovalo preko 100 takmičara. KBK Spartak su predstavljali senior Njegoslav Romić u kategoriji do 75 kg koji je osvojio bronzanu medalju. Kadet  Zoltan Uri u kategoriji do 60 kg je u polufinalu pobedio domaceg borca, dok je u finalu porazen od strane borca iz Madjarske i tako osvojio srebrnu medalju. Mlađi pionir Miloš Panić do 52 kg osvojio je srebrnu medalju, a najbolji uspeh je  ostvario junior Ljubomir Brcan u kategoriji do 52 kg koji je osvojio zlatnu...

detaljnije
Uto, 01.09.2015 - 08:54

Borci Kik Boks Kluba Spartak osvojili su tri srebrne i dve bronzane medalje na Otvorenom Prvenstvu Srbije u kung fu wu shu sanda borbama koje je održano u nedelju 22. Februara u Prigrevici-Apatin.

U konkurenciji kadeta debitovao je Zoltan Uri koji je u kategoriji do 56 kg osvojio srebrnu medalju. Jožef Zemko u kategoriji do 60 kg osvojio je bronzanu medalju dok je Đokić Veljko na svom drugom takmičenju u kategoriji do 85 kg osvojio bronzanu medalju. U konkurenciji juniora na svom prvom nastupu Nebojša Kovačević je u kategoriji do 60 kg osvojio srebrnu medalju kao i Vladimir Vujović koji se u kategoriji do 65 kg takođe okitio srebrnom medaljom.

Sre, 25.02.2015 - 13:39