Poznati finalisti Novogodišnjeg turnira

Sub, 23.01.2010 - 16:00 -- dejan.vukovic

Danas su odigrane polufinalne utakmice 43. Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu posle kojih su poznati učesnici sutrašnjeg velikog finala. U prvom susretu sastali su se Voj Put i Sneck Bus Bar. Od samog početka susreta videlo se da je ekipa Sneck Bus bar kvalitetnija pogotovo što je u ekipi Voj puta falilo nekoliko pojedinaca. U veoma fer utakmici sa velikim tempom i lepim fudbalskim potezima  pobedila je ekipa Sneck Bus Bar sa 11:4.

U drugom polufinalu u kojem su se sasatali Šeki Enterijer i Tas Šped,  viđena je prava rezultatska neizvesnost u kojoj je publika mogla da uživa jer se pobednik nije znao do poslednjih trenutaka susreta. Poveo je Tas Šped sa 1:0, međutim do kraja poluvremena Šeki enterijeri su suspeli da izjednače rezultat i utakmicu učine do kraja krajnje neizvesnom. U nastavku susreta igrala se tvrda igra u kojoj su obe ekipe imale svoje šanse, međutim sigurni golmani su održavali rezultatsku neizvesnost. I kada su već mnogi u Hali pomislili da će se pobednik odlučivati penalima ekipa Šeki enterijer golom u poslednjoj minuti  dolazi do prednosti od 2:1 i obezbeđuje učešće u velikom finalu, koje je na programu sutra u nedelju 24.01 sa početkom od 18h.