érem

Egy ezüstérmet szereztek a Palics Evezősklub tagjai az idény első versenyén, az Újvidéken rendezett ergométeres országos bajnokságon. Az egyetlen érem a Mila Milentijević, Ana Zubelić kettős nevéhez fűződik, akik a pionírok kétpárevezős számában végeztek a második helyen. A palicsi evezősök közül az első tízben végzett még Patyi Emma, aki a juniorok egypárevezős számában a 7. helyet szerezte meg és az Erdélyi Roland, Nagy Krisztián összetételű pionír kétpárevezős egység, akik a 8. helyen végeztek. Összesítettben a 76 pontos belgrádi Partizan bizonyult a legjobbnak, a második helyen a 37 pontos Crvena zvezda, a harmadikon pedig a 34 pontot gyűjtött Csúrog végzett.

Čet, 05.03.2015 - 21:11

Szép eredményekkel, de győzelem nélkül tértek haza a szabadkai Spartacus Kerékpáros Klub versenyzői a Belgrádban rendezett hétvégi Szerbia Kupáról. Kasza Gábor az elit kategória 118 km-es versenyén ezúttal csak a hatodik helyen ért célba. Az ifjúsági versenyzők között született - szintén 118 km-en - a legjobb szabadkai eredmény. Milan Dragojević ezüst-, míg Dario Nimčević bronzérmet szerzett. Jó helyezést ért el a kis serdülők között Pavle Mandić is: a hatodik helyet szerezte meg.

Pon, 28.04.2014 - 19:53

12 éremmel tértek haza a szabadkai Spartacus Úszóklub sportolói a magyarországi Hódmezővásárhelyen megrendezett nemzetközi TYR-kupáról. Az úszók 5 aranyérmet szereztek. Az összes első helyet egy sportoló zsebelte be: a 12 éveseknél Novak Savić az 50 méteres gyorson, pillangón és háton, illetve 100 gyorson és háton sem talált legyőzőre. Hunyadi Filip is nagy sikert könyvelhetett el, hiszen 200 pillangón úszott ideje alapján indulhat a júliusban esedékes ifjúsági olimpián a hollandiai Utrechtben.

Pon, 04.02.2013 - 10:48