Srbija-Izrael 1-1

Pon, 06.09.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Omladinska reprezentacija Srbije zabeležila je i drugu pobedu na Mamorijalu "Stevan Ćele Vilotić", ali znatno teže nego u prvom meču. Nakon što su izdržali opasne napade Izraelaca u prvih trideset minuta, "orlići" su uspeli da dođu do bolje igre, a jedini gol postigao je Trujić. Iako je i u meču sa Izraelcima Srbija prva izvela solidan napad i imala korner, "orlići" nisu tako lako mogli do gola protivnika. Izraleci su se pokazali opasnijim rivalom od Mađara, igrali su znatno agresivnije, vršili presing na loptu i to im je donelo nekoliko dobrih prilika u prvih dvadeset minuta meča.

Srbija-Mađarska 4-1

Ned, 05.09.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Pobedom protiv Mađarske omladinska reprezentacija počela je Memorijal "Stevan Ćele Vilotić". Tokom cele utakmice Srbije je kontrolisala igru, stvorila više izglednih prilika, a junak utakmice svakako je bio Đorđe Despotović koji je postigao sva četiri pogodtka.

Plavo-beli golubovi nastavljaju takmičenje u Evropi

Čet, 22.07.2010 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Differdange 2:0 (1:0).

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode pobedili su ekipu Differedange u revanšu drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope u utakmici koja je igrana u Novom Sadu na stadionu Karađorđe.  Već sledeće nedelje na programu  je treći krug u kojem igraju protiv Dnjepra iz Ukrajine. Prvi meč se igra 29.07 u Novom Sadu a nedelju dana kasnije revanš je Dnjepropetrovsku u Ukrajini.

Memorijalni turnir Dušan Tepavac

Sub, 03.07.2010 - 14:00 -- dejan.vukovic

Danas je na Bikovu održan 1. Memorijalni turnir Dušan Tepavac -Tepi u organizaciji Fk Bikovo. Turnir je posvećen rano preminulom subotičkom fudbaleru Dušanu Tepavcu kojeg je teška bolest sprečila da nastavi veoma uspešnu fudbalsku karijeru.

Nova pobeda Spartak Zlatibor vode

Sub, 27.03.2010 - 15:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Čukarički 1:0 (0:0).

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode su uspeli da dođu do nove, desete, pobede u Super ligi Srbije. U 21. kolu "golubovi" su sa 1:0 (0:0) savladali ekipu Čukaričkog i zaključili težak niz od četiri utakmice u samo deset dana. Nisu umirali domaći u lepoti igre, ali su uspeli da u drugom poluvremenu, kada su imali i igrača više, da dođu do važnog gola za tri boda i ostanak među najboljih ekipama Srbije.

Spartak Zlatibor voda poražena u Kuli

Sre, 24.03.2010 - 15:00 -- dejan.vukovic

Hajduk - Spartak Zlatibor voda 2:1 (0:1).

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode poraženi su u Kuli od Hajduka sa 2:1 u 20. Kolu Jelen Superlige. Dobro su počeli meč subotičani, imali su više prilika i bili opasniji po gol. U 34 minutu susreta Mirić je dobio idealnu loptu, pobegao je svojim čuvarima i lobovao istrčalog golmana Jovšića za vođstvo Spartak Zlatibor vode od 1:0:

FK Bačka ubedljiva protiv Borca

Ned, 21.03.2010 - 14:30 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 - Borac 6:0 (2:0).

Pobedom od 6:0 (2:0) nad ekipom Borca iz Starčeva Bačka 1901 je na korak bliža do ostvarenja cilja, plasmana u Srpsku fudbalsku ligu.

U meču 21. kola Vojvođanske fudbalske lige "crveno-beli" su dominirali nad protivnikom. Dobra selekcija urađena tokom zimskih priprema očigledno daje rezultate. Vrlo brzo, već u 5. minutu Lučić je pogodio za 1:0, a svega dva minuta kasnije domaći su pogotkom uvek opasnog Perovića poveli sa 2:0.

Kadetska reprezentacija Srbije pobedila Preporod

Čet, 18.03.2010 - 15:00 -- dejan.vukovic

Srbija - Preporod (Novi Žednik) 5:1 (2:0).

Srpska kadetska reprezentacija koja se u Subotici priprema za kvalifikacioni turnir u Švajcarskoj, a za Prvenstvo Evrope, odigrala je i prijateljski meč u okviru završnih sedmodnevnih priprema. "Orlići" su sa 5:1 (2:0) savladali Preporod iz Novog Žednika. Bila je ovo dobra prilika za selektora Vukašinovića i njegove saradnike da na još jednoj prijateljskoj utakmici provere trenutnu formu reprezentativaca, ali i da probaju možda još neke taktičke zamisli.

Inter iz Milana ne zaboravlja svoje zvezde

Uto, 16.03.2010 - 12:00 -- dejan.vukovic

Fudbalski klub "Inter" iz Milana je još jednom pokazao svoju veličinu. Na inicijativu predsednika kluba Masimo Moratija obezbeđena su finansijska sredstva za izgradnju nove grobnice i izradu nadgrobnog spomenika za Ištvana Njerša koji je za ovaj fudbalski klub igrao u periodu od 1948 do 1954 godine i za to vreme je svojim golovima Interu doneo dve titule prvaka Italije u fudbalu (popularni skudeto).

FK Spartak pobedom nad Mladim radnikom treći na tabeli

Sub, 06.03.2010 - 14:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Mladi radnik 2:0 (1:0).

Fudbaleri Fk Spartak Zlatibor voda uspeli su da pobede ekipu Mladog radnika sa 2:0  u 17. kolu Jelen Superlige na Gradskom stadionu u Subotici, i posle poraza Vojvodine od Metalca zauzimaju treće mesto na prvenstvenoj tablici odmah iza Crvene Zvezde i Partizana.