Gimnastičarke Spartaka svečano obeležile kraj godine

Sub, 23.12.2017 - 00:38 -- dejan.vukovic

Gimnastičarke Sokolskog društva Spartak svečanom Akademijom su obeležile kraj veoma uspešne godine. Oboren je prošlogodišnji rekord po osvojenim medaljama u svim starosnim kategorijama. Klub ima prvaka države a ekipno su takože najbolje u pionirskoj konkurenciji.

Uspešni gimnastičari u Novom Sadu

Čet, 14.12.2017 - 19:42 -- dejan.vukovic

Proteglog vikenda 9. i 10 decembra u Novom Sadu odžano je međunarodno memorijalno takmičenje "Laza Krstić i Marica Dželatović" gde su takmičari gimnastičkog kluba Partizan-Železničar učestvovali u dve kategorije i postigli zapažene rezultate.

Gimnastičarke Spartaka uspešne na Međunarodnom turniru

Pon, 11.12.2017 - 22:10 -- dejan.vukovic

Gimnastičarke Sokolskog društva Spartak učestvovale su na Međunarodnom gimnastičkom turniru koji je održan u Novom Sadu uz učešće 11 zemalja.

Subotičanke su bile veoma uspešne. U konkurenciji najmlađih, Šabić Nina je bila peta u višeboju među 58 gimnastičarki a u finalu je zauzela 7. mesto, na parteru je bila četvrta, na gredi peta, na razboju šesta dok je na preskoku osvojila peto mesto. U nešto starijoj kategoriji, Vakula Normi je bila 5 u finalu na preskoku a pored nje na takmičenju je učestvovala i Erceg Lejla.

Subotičke gimnastičarke osvojile 21 medalju

Pon, 27.11.2017 - 21:27 -- dejan.vukovic

Na završnom finalnom kolu Pionirske gimnastičke lige Srbije koji je održan u Novom Sadu u subotu 25. novembra gimnastičarske Sokolskog društva Spartak su ostvarile veliki uspeh osvojivši čak 21 medalju.

U konkurenciji do 9 god subotičanke su ekipno bile druge dok je u pojedinačnoj konkurenciji treća bila Popov Martina. U finalu na gredi Popov Martina je bila najbolja osvojivši zlatnu medalju dok je srebrnu osvojila na partneru. Uspešna je bila i Šustran Jovana osvojivši treće mesto na gredi.

Gimnastičarke trijumfovale u Subotici

Ned, 19.11.2017 - 21:39 -- dejan.vukovic

Ženski gimnastički klub Spartak bio je domaćin drugog kola pionirske gimnastičarske lige Vojvodine koje je ujedno i završno takmičenje u 2017 godini0 na pokrajinskom nivou.

Gimnastičari osvojili 16 medalja u ligi Vojvodine

Sre, 01.11.2017 - 20:23 -- dejan.vukovic

Takmičari gimnastičkog društva "Partizan-Željezničar" proteklog vikenda su učestvovali na 2. kolu gimnastičke lige Vojvodine, koje je održano u Novom Sadu. Mladi subotički gimnastičari su ostvarili dobar plasman osvojivši 16 medalja od kojih 6 zlatnih, 5 srebrnih i 5 bronzanih medalja.