Arhiva

Odbojkaši Vojvodine slavili u Subotici

Pet, 15.12.2017 - 23:27 -- dejan.vukovic

Odbojkaši Spartaka nisu uspeli da iznenade Vojvodinu i pretrpeli su svoj prvi poraz pred domaćom publikom. Najveća borba viđena je u drugom setu, kada su favorizovani gosti tek u finišu seta slomili otpor Spartaka.

Spartak slavio posle pet setova

Pet, 08.12.2017 - 23:13 -- dejan.vukovic

Subotičani su do nove pobede došli posle pet setova, mada je na početku meča delovalo da će puno brže slomiti otpor gostiju iz Niša.

Revanš odbojkaša Spartaka

Čet, 23.11.2017 - 23:11 -- dejan.vukovic

Odbojkaši Spartaka uspešno su se revanširali ekipi Crvene Zvezde za poraz od pre dva dana. Subotičani su slavili u za njih puno bitnijem meču jer se večeras igralo za prvenstvene bodove za razliku od Kupa koji ove godine nije prioritet subotičana.

Odbojkaši Spartaka bolji od Ribnice

Pet, 03.11.2017 - 23:26 -- dejan.vukovic

Odbojkaši Spartaka ostvarili su novu superligašku pobedu. Večeras su u Hali sportova savladali ekipu Ribnice iz Kraljeva i pokazali da će svim superligaškim ekipama u Subotici biti težak rival. Spartak je bio bolji tokom većeg dela utakmice a jedina neizvesnost viđena je u finišu drugog seta.

Odbojkaši Spartaka obezbedili plasman u četvrtfinale Kupa Srbije

Sre, 01.11.2017 - 00:14 -- dejan.vukovic

dbojkaši Spartaka plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su večeras savladali istoimenog rivala iz Ljiga sa maksimalnih 3:0 kao i prošle nedelje u prvenstvenom susretu. Subotičani su ponovo bili veoma uverljivi a jedino je prvi set protekao u rezultatskoj neizvesnosti.

Ubedljiva pobeda odbojkaša Spartaka u Superligi

Pet, 20.10.2017 - 22:50 -- dejan.vukovic

Odbojkaši Spartaka ostvarili su ubedljivu pobedu u Super ligi u svom debiju pred svojom publikom u novoj sezoni. Subotičani su bili bolji u svim segmentima igra i na kraju zasluženo slavili sa maksimalnih 3:0 protiv imenjaka iz Ljiga.

Odbojkaši Spartaka počeli sa pripremama

Uto, 08.08.2017 - 20:44 -- dejan.vukovic

Odbojkaši Spartaka počeli su pripreme za novu sezonu u kojoj će nastupiti u društvu najboljih. Subotičani su Super ligu izborili kroz baraž u kojem su bili ubedljivi protiv beogradskog Partizana.

Peto mesto pionira MOK Spartak na Prvenstvu Srbije

Ned, 07.05.2017 - 20:46 -- dejan.vukovic

Pionirska ekipa muškog odbojkaškog kluba Spartak posle više od dvadeset godina izborila je plasman na državno prvenstvo gde je na kraju osvojila peto mesto što predstavlja odličan rezultat za mušku odbojku u našem gradu koja je u usponu nakon odličnih partija prvog tima i ulaska u Super ligu Srbije.