Sub, 29.12.2018 - 17:37 -- dejan.vukovic

Muški odbojkaški klub Spartak je pred poslednji duel u Hali sportova uputio poziv gledaocima da zajednički sakupljaju slatkiše namenje za štićenike Doma za nezbrinutu decu "Kolevka"

Poraz odbojkaša posle pet setova

Pet, 28.12.2018 - 23:29 -- dejan.vukovic

Odbojkaši Jedinstva uspeli su da se revanširaju Spartaku za poraz u Staroj Pazovi u prvom delu sezone. Duel u Subotici odlučen jenakon pet uzbudljivih setova

Odbojkaši Spartaka bolji od Mladog Radnika

Sub, 22.12.2018 - 00:01 -- dejan.vukovic

Odbojkaši Spartaka ostavrili su pobedu nad Mladim Radnikom i time trenutno zauzeli treću poziciju na tabeli Super lige. Subotičani su do pobede došli nakon preokreta, pošto su prvi set izgubili sa 25:23 da bi u nastavku nanizali tri seta i na kraju zasluženo slavili.

Odbojkaši Spartaka savladali Partizan

Ned, 25.11.2018 - 12:44 -- dejan.vukovic

Spartak – Partizan 3:1 (25:19, 32:34, 25:22, 25:20)

Subotica, Hala sportova, gledalaca: oko 300.

Spartak: Milović (libero), Arsenoski, Jungić 14, Veselinović 13, Peić (libero), Seizović, Simić, Medan 1, Kecman 20, Dulić, A. Krdžović, B. Krdžović, Tumbas 14, Ilić 12.

Partizan: Lukić 1, Mandić, Nedeljković, Žugić 19, Marinović, Lekić, Pantić 14, Huzejrović, Ćuk 18, Jokanović 4, Milanov (libero), Janić 8, Pajević 6, Peković (libero).

Gosti iz Ljiga iznenadili domaći Spartak

Sub, 17.11.2018 - 00:23 -- dejan.vukovic

Subotički Spartak dozvolio je da se desi iznenađenje u Subotici. Gosti iz Ljiga odneli su bodove koje su domaćini verovatno već unapred uknjižili.

Ubedljivi odbojkaši Vojvodine u Subotici

Pet, 02.11.2018 - 23:00 -- dejan.vukovic

Spartak – Vojvodina (20:25, 14:25, 10:25)

Hala sportova u Subotici. Gledalaca: oko 250. Sudije: Radovanović Zoran i Vuković Jovana.

Odbojkaši Spartaka u četvrtfinalu Kupa

Sre, 10.10.2018 - 23:29 -- dejan.vukovic

Spartak se plasirao u četvrtfinale Kupa Srbije pošto je nakon pet setova savladao Ribnicu pred svojom publikom. Obe ekipe su imale periode dobre igre a na karju su slavili subotičani koji su bili stabilniji u najvažnijem petom setu.

Odbojkaši slavili nakon preokreta

Sub, 06.10.2018 - 00:30 -- dejan.vukovic

Odbojkaši Spartaka slavili su u Subotici nakon pet uzbudljivih setova i posle rezultatskog preokreta pošto su gubili sa 2:0 nakon odigrana dva seta.