Mateja Borojević juniorski prvak Srbije

Ned, 21.04.2024 - 16:31 -- dejan.vukovic

Džudo savez Srbije je u subotu 20. aprila organizovao zvanično prvenstvo Srbije za juniore na kojem je džudo klub Spartak imao tri predstavnika,

Zlatna medalja Veljka Borojevića

Uto, 26.03.2024 - 00:09 -- dejan.vukovic

Džudo klub Spartak je sa svojim takmičarima proteklog vikenda učestvovao na turniru “Trofej Beograda” koji je održan u SC “Šumice” u Beogradu uz učešće preko 500 džudista iz 60 klubova iz pet zemalja, Grčka, Hrvatska, Crna Gora, Rumunija i Srbija.

Subotički džudisti, članovi Spartaka osvojili su četiri medalje. Najuspešniji je bio Veljko Borojević koji je osvojio zlatnu medalju. Srebrnu je osvojio Nikola Rašović do su bronzane pripale Jeleni Trifunović i Kemiveš Čenge. Džudiste Spartaka predvodio je trener Milan Bogić.

Bronzana medalja Mateje Borojevića na Euro Kupu

Pon, 11.03.2024 - 22:10 -- dejan.vukovic

Džudista Spartaka, Mateja Borojović svakim takmičenjem dokazuje da u sebi ima veliki potencijal. Nakon uspešne kadetske karijere, Mateja je već na drugom Euro kupu došao do bronzane medalje i pokazao da se na njega ozbiljno može računati.

Uspešni mladi džudisti

Pon, 04.03.2024 - 20:28 -- dejan.vukovic

Mladi subotički džudisti proteklog vikenda su učestvovali na dva turnira gde su isvojili brojne medalje.

Uspešni subotički džudisti na turniru u Segedinu

Uto, 20.02.2024 - 20:59 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda dva subotička džudo kluba sa svojim mlađim takmičarima učestvovali su na međunarodnom turniru "Beton Kup 2024" koji je održan u Segedinu.

Uspešni subotički džudisti na Međunarodnom turniru Vojvodina 2023

Pon, 20.11.2023 - 21:08 -- dejan.vukovic

U subotu 18. novembra u Novom Sadu je održan 7. Međunarodni džudo turnirna “Vojvodina 2023”, na kojem je učestvovalo 390 takmičara iz 43 kluba iz Mađarske, Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Republike Srpske, Slovenije i domaćina Srbije.

Mateja Borojević osvojio zlatnu medalju na Euro Kupu

Ned, 29.10.2023 - 21:20 -- dejan.vukovic

Mateja Borojević član džudo kluba Spartak osvojio je zlatnu medalju u džudou u kategoriji do 90 kilograma na kadetskom Euru Kupu koji je održan u Kopru u Sloveniji.

Džudisti Spartaka ekipno treći na Međunarodnom turniru

Ned, 08.10.2023 - 20:08 -- dejan.vukovic

Međunarodni Junior Open u džudou organizovan je u Stepanovićevu. Na turniru je učestvovalo 207 takmičara iz 38 klubova iz pet država, Bugarska, Republika Srpska, Hrvatska, Rumunija i Srbija.

Borojević prvak na Atom kupu

Pon, 02.10.2023 - 20:53 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda takmičari Džudo kluba Spartak nastupali su na dva takmičenja. Mlađi pioniri na Prvenstvu Srbije koje je održano u Beogradu, dok su kadeti bili na čuvenom Atom Kupu koji je održan u Mađarskoj u gradu Pakšu.