Rvači Spartaka ekipno treći u Srbiji

Ned, 02.12.2018 - 23:12 -- dejan.vukovic

Subotičani su u polufinalu poraženi od Proletera sa 6:2 da bi u borbi za treće mesto ubedljivo savladali Radnički iz Beograda sa 7:1. Novi prvak Srbije je ekipa Proletera koja je u finalu bila bolja od Partizana sa 5:3

Rvači Spartaka uverljivi i u trećem kolu Prve lige

Ned, 18.11.2018 - 19:52 -- dejan.vukovic

Subotica je bila domaćin trećeg turnira Prve lige Srbije u rvanju. Spartak je ponovo bio uverljiv i nakon turnira u Kanjiži ponovo ostvario maksimalan učinak sa dve pobede u dva meča.

Davor Štefanek u finalu svetskog prvenstva

Pet, 26.10.2018 - 23:06 -- dejan.vukovic

Rvač subotičkog Spartaka i predsednik Sportskog saveza Srbije, Davor Štefanek plasirao se u finale Svetskog prvenstva u rvanju grčko rimskim stilom na prvenstvu koje se održava u Budimpešti.

Rvači Spartaka ekipni pobednici Kupa Srbije

Sub, 15.09.2018 - 23:21 -- dejan.vukovic

Rvači Spartaka osvojili su prvo mesto u okviru drugog kola Kupa Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom za seniore i titulu ukupnog pobednika Kupa koji je održan u subotičkoj Hali sportova u subotu 15. septembra

Srebrne medalje Štefaneka i Barne

Pon, 25.06.2018 - 23:46 -- dejan.vukovic

Subotički sportisti nastavili su uspešnim nastupima na Mediteranskim igrama koje se održavaju u Španiji. Četvrtog dana takmičenja Davor Štefanek i Andrej Barna osvojili su srebrne medalje

Davor Štefanek nosi srpsku zastavu na Mediteranskim igrama

Čet, 14.06.2018 - 01:20 -- dejan.vukovic

Sportiste Srbije ubrzo očekuje još jedno veliko takmičenje, Mediteranske igre koje će se održati u Španiji u gradu Taragona od 22. juna do 2. jula 2018. godine.

Na Mediteranskim igrama se očekuje učešće oko 4.000 sportista iz 26 zemalja, među kojima su i sportisti iz Srbije, 143 takmičara koji će nastupati u 27 sportskih disciplina. Subotica će imati svojih predstavnika i na ovom takmičenju a čast da ponese srpsku zastavu na otvaranju Igara dobio je rvač Davor Štefanek, Olimpijski prvak i trenutno predsednik Sportskog saveza Srbije.

Rvači Spartaka ekipni pobednici seniorskog prvenstva Srbije

Sub, 26.05.2018 - 23:33 -- dejan.vukovic

Rvači Spartaka trijumfovali su na Pojedinačnom prvenstvu Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom koje je održano u subotičkoj hali sportova.

Na ovom takmičenju nisu nastupili svi najbolji rvači Srbije jer se mnogi reprezentativci nalaze na pripremama z avelika takmičenja, ali zbog toga nisu izostala uzbuđenja i veoma kvalitetne borbe. U konkurenciji preko devedeset rvača iz čak 17 klubova najbolji su bili rvači Spartaka koji su ekipno bili najbolji osvojivši 195 bodova. Drugi je bio Novi Sad sa 147, dok je trećeplasirani Soko iz Sombora osvojio 87 bodova.

Rvači Spartaka najbolji u Vojvodini

Ned, 15.04.2018 - 13:33 -- dejan.vukovic

Rvački klub Spartak bio je domaćin seniosrkog Prvenstva Vojvodine u rvanju grčko-rimskim stilom na kojem su pokazali svoj kvalitet i uprkos izostanku nekoliko svojih najboljih pojedinaca ubedljivo osvojili ekipno prvo mesto.