Memorijalni turnir Refik Memšević Brale

Pon, 27.03.2023 - 20:10 -- dejan.vukovic

Rvački klub Spartak bio je odličan domaćin i organizator 17. Memorijalnog Internacionalnog turnira „Refik Memišević Brale“, u znak sećanja na legendardnog šampiona, svetskog prvaka, vicešampiona Olimpijskih Igara i Evropskih prvenstava.

Rvači Spartaka najbolji na Prvenstvu Vojvodine

Pon, 06.03.2023 - 21:59 -- dejan.vukovic

U nedelju 05. marta u Kanjiži je održano seniorsko Prvenstvo Vojvodine u rvanju grčko rimskim stilom na kojem su rvači Spartaka ekipno osvojili prvo mesto.

Subotički rvači su na ovom Prvenstvu nastupili bez najboljih pojedinaca koji se pripremaju za velika takmičenja, uprkos tome ostvarenim rezultatima ekipno su osvojili prvo mesto sa 128 bodova. Čak osam rvača je osvojilo medalje od kojih su po dve zlatne i srebrne i četiri bronzane. Novi prvaci Vojvodine su Uroš Krsti u kategoriji do 87 kg. i Sabolč Horvat u kategoriji do 97 kg.