Žkk Spartak - Hemofarm 60:68

Sub, 15.12.2007 - 20:00 -- dejan.vukovic

U okviru 8 kola ženske Prve lige Srbije domaće košarkašice su izgubile u derbiju kola od dosada jedine neporažene ekipe u prvenstvu Žkk Hemofarm. Na kraju meča na semaforu je rezultat bio Spartak - Hemofarm 60:68 (15:24, 19:14, 12:22, 14:8).

Novi poraz košarkaša Spartaka

Ned, 02.12.2007 - 17:00 -- urednik

Košarkaši subotičkog Spartaka poraženi su i u devetom kolu Srspe lige, grupa „Sever“, od Polet Keramike iz Novog Bečeja sa 56:85 (18:18, 11:17, 16:27, 11:23).

„Golubovi“ su dobro otvorili meč i u većem delu prve četvrtine i imali prednost od nekoliko poena. Ipak, u finišu gosti izjednačuju, a podjednaka igra dva protivnika trajala je celo prvo poluvremene.

Košarkašice Spartaka deklasirale Loznicu

Sub, 01.12.2007 - 19:30 -- urednik

U šestom kolu Prve „A“ lige košarkašice Spartaka su deklasirale ekipu iz Loznice i zabeležile više nego ubedljivu pobedu od 96:51 (32:11, 12:20, 27:7, 25:13), i sa petom pobedom ostale u samom vrhu tabele.