Mok Spartak- Crvena Zvezda 3:1

Pet, 26.01.2007 - 17:00 -- dejan.vukovic

Velika pobeda odbojkaša Spartaka u Subotici pred punim tribinama male sale u Hali sportova.. Pobeđena je ekipa Crvene Zvezde sa 3:1 (25:18, 25:11, 16:25, 25:21). Tako su odbojkaši Spartaka došli do svoje treće pobede u prvoligaškom prvenstvu.

Domaći odbojkaši su počeli susret veoma sigurno, čvrsto rešeni da naprave podvig i dođu bar do boda. Vrlo brzo su poveli sa 2:0 u setovima, dozvolivši renomiranom protivniku da uzme samo 29 poena u ta dva seta. U poćetku trećeg setu došlo je do pada koncentracije u igre što su iskoristili gosti iz Beograda i smanjili rezultat na 2:1. U nastavku susreta plavi momci vođeni iskusnim trenerom Cvetkovićem  zaigrali su agresivnije i sasvim zasluženo osvojili sva tri boda iz ovog susreta.