Odbojkašice Spartak Azotare poražene od Crvene Zvezde

Sub, 13.12.2008 - 18:00 -- dejan.vukovic

Žok Spartak Azotara - Crvena Zvezda 0:3 (15:25, 25:27, 15:25).

U prepunoj hali sportova odbojkašice Spartak Azotare poražene su od Crvene Zvezde sa 3:0. Prvi set su gošće lagano dobile ž, dok je u drugom setu viđena prava borba, gde su domaće odbojkašice pokazale svoju igru, međutim ni vođstvo od 23:18 im nije bilo dovoljno za osvajanje seta. Dobrim servisima gošće su uspele da dobiju i ovaj period igre i povedu sa 2:0 u setovima.  U trećem večeras poslednjem setu Spartak Azotara je vodila sa 12:9,  kada su odbojkašice Zvezde ušle u jednu dobru rezultatsku seriju preokrenule reztultat i lagano priveli meč kraju.

Posle meča trener Spartak Azotare, Saša Nedeljković je izjavio: Iz mečeva sa Crvenom Zvezdom uvek se može nešto naučiti. Gošće su igrale odlično i nije slučajnost što se nalaze u samom vrhu Srpske odbojke i što igraju kvalitetno u Evropi. Donekle sam razočaran igrom svog tima. Nismo imali dovoljno raspoloženih igračica večeras a Crvena Zvezda se ne može tako dobiti. Predstoji nam bitan meč u sledećem kolu kada gostujemo kod ekipe Kleka, ukoliko želimo da ostanemo u vrhu tabele pobeda nam je neophodna. Imamo još šest dana do toga meča pripremićemo se ali motivacija i pristup igri kod pojedinih mora biti mnogo biti mnogo veći.